Trzeci ślub Dody? Wygadała się w sieci. Jej fani mają prawo być zdumieni

Jeszcze do niedawna życie uczuciowe Doroty Rabczewskiej nie należało do udanych. Dwa rozwody i traumatyczne rozstania z partnerami sprawiały, że piosenkarka nie czuła się szczęśliwa. Wszystko zmieniło się rok temu, gdy poznała wspinacza Dariusza Pachuta, u boku którego promienieje jak nigdy dotąd. I właśnie wygadała się fanom, jak bardzo poważnie traktuje uczucie, które im się przydarzyło.

Doda swojego pierwszego męża, Radosława Majdana, oskarżała o wielokrotne zdrady. Jej kolejny poważny związek, z Adamem Nergalem Darskim, mimo tego, że otworzyła przed nim serce i pomogła wyjść z ciężkiej choroby, zakończył się nieeleganckim zerwaniem przez SMS. Z kolei z biznesmenem Emilem Haidarem była tak skonfliktowana, że sprawa trafiła do sądu. W końcu wydawało jej się, że poznała odpowiedniego mężczyznę, producenta filmowego Emila Stępnia. Para wzięła ślub kościelny, a Dorota Rabczewska z pomocą Emila mogła ziścić marzenie o zagraniu w filmie i wyprodukowaniu hitu na duży ekran.

Ale i ten związek zakończył się wyjątkowo niemiło. Prokuratura niedawno postawiła biznesmenowi zarzuty dotyczące jego działalności w przemyśle filmowym. W sumie jest ich aż 95 i obejmują one m.in. przywłaszczenie ogromnych pieniędzy i działalność przestępczą na szkodę wielu osób. Piosenkarka rozwiodła się ze Stępniem w połowie listopada 2021 r. Wszystkie te problemy bardzo ciężko przeżyła. Jak później wyznała w wywiadzie dla “Wprost”, była też ofiarą przemocy psychicznej ze strony Stępnia.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *