W takiej marynarce Cichopek poprowadziła śniadaniówkę. Wydała fortunę, a i tak musiała zrobić to z rękawami…

Katarzyna Cichopek uwielbia eksperymentować z modą. Do sieci co chwilę wrzuca zdjęcia w nowych stylizacjach. Prowadząca “Pytanie na śniadanie” lubi też dobrze wyglądać w śniadaniówce telewizyjnej Dwójki. Ostatnio przed kamerami pokazała się w zestawie od znanego projektanta, który kosztował fortunę. Niestety chyba przesadziła z rozmiarem…

Katarzyna Cichopek prowadzi “Pytanie na śniadanie” wspólnie ze swoim partnerem Maciejem Kurzajewskim. Obydwoje starają się jednak zachować pełen profesjonalizm, a prezenter widzi same plusy pracy ze swoją ukochaną.

— Plusy prowadzenia programu z osobą, co do której mamy zaufanie, to m.in. to, że wesprze nas w momencie, kiedy będziemy mieli słabszą chwilę, zapominamy jakiegoś słowa, albo jakaś myśl nam uleci i wtedy wiemy, że możemy na tę osobę liczyć. Kiedy mamy profesjonalistę albo profesjonalistkę i to tyczy się wszystkich par prowadzących PnŚ, to jest właśnie to, że możemy wzajemnie na siebie liczyć – powiedział Kurzajewski w rozmowie z JastrząbPost.

Katarzyna Cichopek w stylizacji za grube tysiące

Kasia uwielbia się stroić. Na szczęście ma ku temu okazje, chociażby podczas prowadzenia śniadaniówki. Ostatnio Cichopek postanowiła zaszaleć i widzowie “Pytania na śniadanie” mogli ją zobaczyć w zestawie od znanego projektanta, Łukasza Jemioła.

Cichopek miała na sobie jeansową marynarkę i spodnie z czarnymi wstawkami. Taki zestaw nie należy do najtańszych. Marynarka kosztuje prawie 2 300 zł, a spodnie 1500 zł.

Katarzyna Cichopek źle dobrała rozmiar?

Na stronie projektanta możemy dokładnie obejrzeć zestaw, który miała na sobie Kasia Cichopek podczas prowadzenia “Pytania na śniadanie”. Niestety prezenterka najwyraźniej nie do końca trafiła z krojem marynarki do swojej figury. Kasia musiała podwinąć za długie rękawy, a gdy pozowała bokiem, ta zbyt luźna stylizacja sprawiała, że znikała jej idealna figura…

Tak wyglądała Kasia Cichopek w zestawie od Łukasza Jemioła.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *