Katarzyna Niezgoda wzięła ślub! Uroczystość na bogato miała przepiękną oprawę!

Katarzyna Niezgoda powiedziała ukochanemu “tak”. Bizneswoman wzięła w czwartek (15 czerwca) ślub cywilny ze swoim wieloletnim narzeczonym, Pawłem Markiewiczem. Przed oblicze pana młodego Niezgodę doprowadziły liczne druhny w różowych kreacjach, sama zaś uroczystość miała wyjątkowo romantyczną oprawę.

Katarzyna Niezgoda (54 l.) długo nie miała szczęścia w miłości. W końcu się zakochała i to z wzajemnością. W rozmowie z “Faktem” Niezgoda już kilka lat temu wyznała nawet, że chciałaby w przyszłości stanąć na ślubnym kobiercu. Jej marzenie się spełniło!

Katarzyna Niezgoda wzięła ślub w pięknych okolicznościach przyrody

Katarzyna Niezgoda zyskała szeroką rozpoznawalność dzięki długoletniemu związkowi z popularnym prezenterem, Tomaszem Kammelem. Para rozstała się w 2015 r., a od tego czasu Niezgoda zyskała nową sylwetkę i nowego narzeczonego. Z Pawłem Markiewiczem zaczęła tworzyć nowy, szczęśliwy związek. Ich wspólne zdjęcia zaczęły się pojawiać w mediach społecznościowych, Paweł chwalił się momentami u boku ukochanej i publikował wzruszające wpisy.

W czwartek 15 czerwca Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz wzięli ślub cywilny.

Uroczystość rozpoczęła się po godz. 17, państwo młodzi mieli tego dnia cudowną, wiosenną pogodę. Na wspólne świętowanie blisko setkę gości zaproszono do restauracji Biała Żyrafa w Chylicach pod Piasecznem. To tam, w niezwykle romantycznej scenerii, odbył się ślub Katarzyny Niezgody. Zakochani powiedzieli sobie “tak” w restauracyjnym ogródku, a właściwie okolicznym lasku, co nadało ceremonii ślubnej wyjątkowej oprawy.

Pannę młodą zaprowadziły przed oblicze pana młodego liczne druhny w różowych kreacjach. Przed restauracją z kolei zaparkowały niezliczone limuzyny, których marki dowodziły, że to impreza “na bogato”. Na ślub Katarzyny Niezgody podjechały m.in. klasyczny Rolls-Royce i sportowe Ferrari. Furorę zrobiła również Katarzyna Warnke, która co prawda spóźniła się na część oficjalną, za to wzrok przyciągała wyjątkowo głębokim dekoltem.

Niezgoda i Markiewicz — kim są państwo młodzi?

Katarzyna Niezgoda ma tytuł doktora nauk politycznych Uniwersytecie Warszawskiego, ale najbardziej znana jest jako błyskotliwa bizneswoman. Niezgoda pracowała na kierowniczych stanowiskach w tak znanych firmach, jak Nestle Polska, BPH, czy Pekao, odpowiadała też za markę modową Deni Cler Milano. Od kilku lat zajmuje się rekrutowaniem menadżerów do korporacji i firm prywatnych.

Paweł Markiewicz ukończył studia na Politechnice Wrocławskiej (jest magistrem budownictwa). Narzeczony Katarzyny Niezgody jest człowiekiem wielu talentów. Markiewicz to biznesmen, muzyk disco polo i aktor znany głównie z seriali paradokumentalnych i epizodycznych ról w takich serialach, jak “Na dobre i złe”, “Barwy szczęścia”, czy “Komisarz mama”.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *