Najnowsze informacje o stanie zdrowia Elżbiety Dmoch z 2 plus 1. Piosenkarka wystosowała wiadomość do fanów

Elżbieta Dmoch, pod koniec ubiegłego roku, trafiła do szpitala w poważnym stanie. Legendarna wokalistka zespołu 2 plus 1 przez lata odrzucała pomoc od osób zainteresowanych jej losem. Tym razem było jednak inaczej. Od kilku miesięcy, za sprawą strony na Facebooku “Fani zespołu 2 plus 1”, otrzymujemy wiadomości o jej stanie zdrowia i tym, co się u niej dzieje. Nowe informacje dają nadzieję.

Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala

Elżbieta Dmoch pod koniec ubiegłego roku miała problemy ze zdrowiem. Jak informował “Super Express” – artystka upadła we własnym mieszkaniu i nie miała siły wstać. Trafiła do szpitala.

– Najważniejsze jest to, że dała sobie pomóc. To prawdziwy przełom. Wcześniej po prostu odmawiała – mówił nam pan Tomasz Kopeć z Polskiej Fundacji Muzycznej, który odbierał Elżbietę Dmoch ze szpitala.

– Ma teraz pomoc materialną, medyczną, wkrótce czekają ja wizyty u specjalistów i remont mieszkania, które trzeba dostosować do jej potrzeb – mówił.

Wygląda na to, że wydarzenie całkowicie odmieniło Elżbietę Dmoch. Zaczęła spotykać się z ludźmi, przekazywać im pozdrowienia, a nawet nagrała krótkie wideo.

Najnowsze informacje o stanie zdrowia Elżbiety Dmoch z 2 plus 1. Jak się czuje legendarna piosenkarka?

Na stronie “Fani zespołu 2 plus 1” pojawił się wpis jej administratora, który przekazał, jak czuje się piosenkarka.

“W piątek, 23 czerwca, miałem niezwykłą okazję, by po raz kolejny spotkać się z Panią Elżbietą Dmoch! Przemiła atmosfera, ciepło i serdeczność bijące od Pani Eli, a także mnóstwo ciekawych opowieści ze świata estrady (i nie tylko!) – to cechy najlepiej opisujące to spotkanie. Najważniejszy jest fakt, że Pani Elżbieta czuje się znacznie lepiej. W imieniu naszej IDOLKI – przekazuję serdeczne pozdrowienia i szczere wyrazy wdzięczności za życzenia, pamięć i wszystkie ciepłe słowa. Jak sama powtarza – zawsze zdumiewa ją fakt powodzenia muzyki 2 plus 1, nawet po tylu latach” – napisał Dawid Węglarz.

Wspaniała nowina!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *