Oświadczenie Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej budzi trwogę. Mocne słowa pod adresem jej męża. Co on na to?

Jedna z najbogatszych kobiet w Polsce potwierdziła to, o czym od niedawna się mówiło. Izabella Łukomska-Pyżalska, bizneswoman z Poznania i matka szóstki dzieci, rozwodzi się z mężem, Jakubem Pyżalskim. Piękna pani prezes wydała mocne oświadczenie. “Żyłam w ciągłym strachu przed moim mężem”. A co na to ojciec jej dzieci?

Po raz pierwszy informacja o problemach małżeństwa wyszła na jaw przy okazji doniesień o rzekomych problemach finansowych prowadzonej przez nich spółki Osiedle Poznańskie. Wówczas Jakub Pyżalski poinformował serwis epoznan.pl o rozwodzie z żoną. Później Izabella Pyżalska wydała mocne oświadczenie, które potwierdza, że to definitywny koniec ich związku.

Rozwód Pyżalskich przez biznes?

Czyżby powodem rozstania były powody biznesowe? Najpierw bowiem pojawiła się Informacja o rzekomych problemach finansowych prowadzonej przez małżeństwo spółki Osiedle Poznańskie, która w Czapurach pod Poznaniem buduje osiedle mieszkaniowe. Tamtejsi mieszkańcy otrzymali informację, że spółka państwa Pyżalskich postawiona jest w stan upadłości, co potwierdza wpis na stronie Krajowego Rejestru Zadłużonych. “Postępowanie upadłościowe lub wtórne upadłościowe” — widnieje na stronie spółki w KRZ.

Zarząd spółki Osiedle Poznańskie zaprzeczył. W oświadczeniu przesłanym portalowi epoznan.pl tłumaczył, firma jest w dobrej kondycji finansowej, a wniosek o upadłość złożył jeden z byłych podwykonawców, z którym spółka jest w sporze. W następstwie poszło stanowcze oświadczenie Jakuba Pyżalskiego.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *