Magdalena Godlewska skończyła studia. Jaki dyplom zdobyła?

Magdalena Godlewska, siostra Małgorzaty i Esmeraldy, które jakiś czas temu próbowały swych sił jako wokalny duet i brylowały w internecie, ma powody do dumy. Właśnie skończyła studia podyplomowe i pochwaliła się w sieci certyfikatem i tytułem Executive MBA. Za kilka dni czeka ją kolejne wyzwanie — egzaminy lekarskie.

Zanim, za sprawą wokalnych poczynań, show-biznes poznał Małgorzatę i Monikę „Esmeraldę” Godlewskie, Magdalena miała już za sobą debiut w mediach. Urodzona w 1983 roku modelka wcześniej wzięła udział w sesjach zdjęciowych dla takich magazynów jak „Playboy” czy „CKM” Do tego pojawiała się przed kamerą i zagrała epizody w filmach: “Kac Wawa”, “Skarlans” czy “Ostatni klaps”.

Kilka lat temu Magdalena otworzyła klinikę medycyny estetycznej i wciąż inwestuje w podwyższanie swych kompetencji.

Magdalena Godlewska pęka z dumy. Ma nowy dyplom

Magdalen Godlewska podzieliła się w mediach społecznościowych ukończeniem kolejnego etapu edukacji. Właścicielka kliniki i celebrytka otrzymała tytuł Executive MBA. Magda ukończyła studia podyplomowe na kierunku Executive Master of Business Administration na łódzkiej Uczelni Nauk Społecznych i wrzuciła do sieci zdjęcia, na których z dumą pozuje w todze i absolwenckiej czapce.

— Nic mnie nie ogranicza, świadomie kreuję swoje życie i swoją przyszłość. Wiem, że mogę osiągnąć wszystko, czego pragnę. Ty możesz tak samo — napisała pod fotografią Godlewska.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *