Joanna Opozda odpowiada Rzeźniczakowi. Poleciały wióry! “Nie masz wstydu”

Jakub Rzeźniczak wystąpił w najnowszym odcinku podkastu Żurnalisty. Piłkarz bezwstydnie opowiedział o tym, jak zdradzał swoją partnerkę, Edytę Zając. Sportowiec był bardzo wylewny i w jednej z wypowiedzi skrytykował zachowanie trzech osób ze świata show-biznesu: Maffashion, Qczaja i Joanny Opozdy. Ostatnia nie wytrzymała i powiedziała, co o tym wszystkim myśli.

Jakub Rzeźniczak jest teraz na językach prasy i portali internetowych. Wszystko za sprawą głośnego wywiadu, który został opublikowany na profilu Żurnalisty na Spotify. Piłkarz przyznał się w trakcie rozmowy, że zdradzał Edytę Zając przed zawarciem z nią związku małżeńskiego, jak i po ślubie. Później zabrał głos ws. zachowania Maffashion, Qczaja i Joanny Opozdy, którzy jego zdaniem niepotrzebnie komentowali jego życie.

– Ja do tej pory pamiętam, jak znane osoby, jak Maffashion, Qczaj, czy Opozda wypisywały na mój temat, że jestem taki czy taki. Jak życie pokazało, związki tych osób się nie skończyły jakoś dużo bardziej odmiennie – powiedział.

Aktorka przerwała milczenie i wprost napisała na Instagramie, jakie ma zdanie na temat piłkarza.

Opozda napisała, co myśli o Rzeźniczaku. Nie zostawiła na nim suchej nitki

Joanna Opozda wypowiedziała się ws. głośno komentowanej przez internautów rozmowy Jakuba Rzeźniczaka z Żurnalistą. Bez ogródek napisała, jakie ma zdanie o mężczyźnie.

To bzdura. Nigdy nie wypowiadałam się na temat Rzeźniczaka w mediach, ale skoro tak bardzo chcesz poznać moje zdanie na twój temat, to proszę. To, jak traktujesz kobiety i dzieci, jest dla mnie nie do przyjęcia. Nie ma mojej zgody na taką niegodziwość. Nigdy nie było i nie będzie.

—podsumowała aktorka.

Joanna Opozda miażdży Jakuba Rzeźniczaka. “Przestań krzywdzić ludzi”

Joanna Opozda w dalszej części wypowiedzi wypomniała mu, że przez medialne wypowiedzi niszczy nie tylko byłe partnerki, ale także swoje dziecko – córkę Inez Rzeźniczak.

Krytykujesz każdą swoją byłą partnerkę, a żadnej nie dorastasz do pięt. Dobrze, że udzieliłeś tego wywiadu, teraz już nikt chyba nie ma wątpliwości, jakim jesteś człowiekiem. Nie masz wstydu, nie masz klasy, nie uczysz się na swoich błędach. Przestań krzywdzić ludzi, zwłaszcza dzieci, w tym swoją córeczkę, która zwyczajnie nie zasługuje na taką podłość. Przemyśl to

—podkreśliła Joanna Opozda.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *