Zaginęły dwie dziewczynki. Policja szuka Nastii i Oli

Policja Komisariatu Wrocław-Psie Pole szuka dwóch dziewczynek – 14-latki i 12-latki, które zniknęły 24 czerwca 2023 r. Anastasia Belinska i Aleksandra Strączek wyszły z miejsca, w którym przebywały, i oddaliły się w nieznanym kierunku. Opiekunowie od dwóch dni nie mają od nich żadnych wiadomości. Co się stało z Anastasiią Belinską i Olą Strączek? Wciąż nie wiadomo.

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Psie Pole apelują do wszystkich, którzy mogli spotkać dziewczynki, albo wiedzą, co się z nimi stało.

“Osoby mające informacje na temat miejsca pobytu nieletniej prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Psie Pole, osobiście lub pod nr tel. 47 87 146 05 lub 47 87 145 25, bądź najbliższą jednostkę Policji” – czytamy na stronie internetowej policji.

Zaginęły Anastasiia i Ola. Tak wyglądają dziewczynki

Anastasiia Belinska ma ok. 162 cm wzrostu. Dziewczynka ma 14 lat i jest mocnej budowy ciała. Charakteryzują ją długie ciemne włosy i brązowe włosy. W chwili zaginięcia dziewczynka ubrana była w zielone spodnie i czarną bluzę z dużym białym napisem.

Aleksandra Strączek jest trochę niższa od koleżanki. Jak poinformowała policja, dziewczynka ma ok. 150 cm wzrostu i w przeciwieństwie do 14-latki jest drobnej budowy ciała. 12-letnia zaginiona ma długie włosy w ciemnym kolorze i oczy koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia miała na sobie czarne skarpetki, czarną, rozpinaną bluzę i klapki.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *