Korwin-Piotrowska uważa, że wywiad Rzeźniczaka nie powinien ujrzeć światła dziennego. “Syf będzie się ciągnął”

Karolina Korwin-Piotrowska jest jedną z osób, które nie mogły przejść obojętnie obok głośnego wywiadu, jakiego Jakub Rzeźniczak udzielił Żurnaliście. Uważa, że wszelkie granice przyzwoitości zostały przekroczone. Dziennikarka nie szczędziła słów krytyki zarówno piłkarzowi, jak i redaktorowi, który przeprowadzał wywiad.

Jakub Rzeźniczak od dawna nie cieszył się najlepszą opiniach w polskich mediach. W ostatnim czasie ponosił konsekwencje swoich błędów z przeszłości. Byłe partnerki wiele razy zarzucały mu publicznie m.in. brak zainteresowania dziećmi. Olbrzymi hejt dotknął nie tylko piłkarza, ale także jego obecną ukochaną, Paulinę. Rzeźniczak po długim milczeniu postanowił opowiedzieć, jak relacje z byłymi partnerkami wyglądały z jego perspektywy. Aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, wybrał się na wywiad do Żurnalisty. Podcast odbił się w sieci szerokim echem i wywołał olbrzymie kontrowersje.

Jakub Rzeźniczak wywołał skandal w mediach

Jakub Rzeźniczak ujawnił szokujące szczegóły dotyczące swojej przeszłości. Wyznał m.in. że wielokrotnie i bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia zdradzał swoją żonę, Edytę Zając. Nie szczędził też gorzkich słów dotyczących matki swojej córki. Powiedział, że za pierwsze dwa spotkania z Eweliną Taraszkiewicz zapłacił. – Ewelinę poznałem przez kolegę, który zajmował się załatwianiem dziewczyn na telefon. Za pierwsze spotkania zapłaciłem 1500 zł za 2-3 godziny. I tak się zaczęło – powiedział piłkarz, zapewniając, że Ewelina sama przyznała to w sądzie, podczas jednej z rozpraw. Wspomniał także, że nie widuje swojej córki od blisko dwóch lat i nie zabiega o ten kontakt.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *