Jakub Rzeźniczak ujawnił, jakie miał relacje z córką i synem. “Nie mam siły już o to walczyć”

Jakub Rzeźniczak wywołał w mediach prawdziwą burzę. Piłkarz w rozmowie z Żurnalistą ujawnił, jak z jego perspektywy wyglądały jego relacje z byłymi partnerkami. Przyznał się do zdrad, ale swoim byłym też nie szczędził słów krytyki. W kontrowersyjnym wywiadzie wspomniał także o swoich dzieciach. Dlaczego nie zabiegał o kontakt z Inez i Oliwierem?

Jakub Rzeźniczak bardzo długo milczał na temat swoich relacji z byłymi partnerkami. Pomimo tego, że Ewelina Taraszkiewicz i Magdalena Stępień wiele razy publicznie wypowiadały się na temat piłkarza i krytykowały jego zachowanie, on starał się nie komentować informacji dotyczących jego życia prywatnego. W końcu postanowił przerwać milczenie. Zdecydował się udzielić wywiadu, o którym dzisiaj mówi cała Polska. Piłkarz był niedawno gościem podcastu Żurnalisty. W rozmowie z kontrowersyjnym podcasterem ujawnił wiele intymnych szczegółów ze swojego życia, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Jakub Rzeźniczak udzielił kontrowersyjnego wywiadu

Jakub Rzeźniczak ujawnił szokujące szczegóły dotyczące swojej przeszłości. Wyznał m.in. że wielokrotnie i bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia zdradzał swoją żonę, Edytę Zając. Nie szczędził też gorzkich słów dotyczących matki swojej córki. Powiedział, że za pierwsze dwa spotkania z Eweliną Taraszkiewicz zapłacił. – Ewelinę poznałem przez kolegę, który zajmował się załatwianiem dziewczyn na telefon. Za pierwsze spotkania zapłaciłem 1500 zł za 2-3 godziny. I tak się zaczęło – powiedział piłkarz, zapewniając, że Ewelina sama przyznała to w sądzie, podczas jednej z rozpraw.

W rozmowie nie zabrakło również wątku Magdaleny Stępień. Jakub Rzeźniczak poznał się z modelką w 2020 r. tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa. Ich rozstanie wzbudziło kontrowersje, ponieważ piłkarz odszedł do Magdy, gdy była w zaawansowanej ciąży. W rozmowie z Żurnalistą wyjaśnił, dlaczego podjął taką decyzję. – Gdy poznałem Magdę, wydawała się kobietą idealną i spełnieniem marzeń. Poznaliśmy się, potem Magda przyjechała do mnie na jeden dzień i… została, bo następnego dnia wybuchła pandemia. Może wydaje się to absurdalne, ale wtedy wszystko było dziwne, siedzieliśmy zamknięci w domach, a Magda stworzyła mi namiastkę domu, o którym marzyłem, choć przez trzy miesiące siedzieliśmy zamknięci w jednym pokoju. Później okazało się, że Magda, którą wtedy poznałem, była fikcją – powiedział piłkarz. Następnie opowiedział kilka historii, które miały świadczyć o tym, że kobieta była niezrównoważona emocjonalnie.

Jakub Rzeźniczak opowiedział o braku więzi z córką i synem

Jakub Rzeźniczak w rozmowie z Żurnalistą opowiedział nie tylko o relacjach z byłymi partnerkami, ale także ze swoimi dziećmi. Szczerze przyznał, że nie posiada praktycznie żadnej więzi ze swoja córką Inez. – Wiele osób zarzuca mi, że nie zadzwoniłem do Inez z życzeniami na dzień dziecka. Tylko ja jej nie widziałem od dwóch lat i nie mam z nią żadnej więzi. Nie chcę temu dziecku robić wody z mózgu i dzwonić do niego po takim czasie. Pierwszy raz córkę zobaczyłem po 1,5 roku. Starałem się nawiązać z nią więź, jednak na przestrzeni lat to mi się nie udało – powiedział piłkarz.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *