Robert Lewandowski wrzucił zdjęcie z żoną i rozpętał burzę. Kibice nie mają litości

Robert Lewandowski dołączył do wyzwania sportowego rozpoczętego przez jego żonę Annę. Lewandowscy zapozowali w siłowni i pochwalili się swoimi wyrzeźbionymi sylwetkami. W komentarzach zaroiło się od komentarzy, a niektórzy mają za złe kapitanowi kadry brak przeprosin za blamaż z Mołdawią.

Robert Lewandowski w ubiegłym tygodniu rozpoczął wakacje. 35-latek sezon zakończył blamażem w koszulce reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni przegrali na wyjeździe z Mołdawią 2:3, choć po pierwszej połowie prowadzili 2:0, a Lewy strzelił jedną z bramek. Do gry w piłkę Polak wróci dopiero w lipcu, kiedy jego Barcelona rozpocznie przygotowania do kolejnej kampanii.

Robert Lewandowski wzięty w obroty przez żonę

Lewandowski czas wolny spędza bardzo aktywnie. W niedzielę jego żona, Anna poinformowała, że kapitan polskiej kadry dołączył do prowadzonego przez nią wyzwania “Hot Summer Challange”, gdzie trenuje razem z kobietami. “Dzisiaj dołączył do treningu mój mąż… Twierdząc, że szanuje wszystkie osoby, które dają radę robić całe wyzwanie” — napisała Lewandowska na Instagramie.

W poniedziałek Lewy pokazał, jak rozpoczął dzień. Razem ze swoją żoną zapozował na siłowni, gdzie oboje pochwalili się swoimi “sześciopakami”, a na ich twarzach gościł szeroki uśmiech. “Najlepszy partner na siłowni” — napisał napastnik Barcelony pod zdjęciem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *