Byli tacy młodzi. Śmierć przytuliła ich za szybko

Byli tacy młodzi. Ich dorosłe życie dopiero się rozpoczynało, a już przyszło im żegnać się z tym światem. Na zawsze. Pięcioro nastolatków zginęło w tragicznym wypadku. Ich śmierć załamała bliskich.

Mieli od 18 do 19 lat. Samo życie – powie wielu. Pięcioro nastolatków straciło życie w straszliwych okolicznościach.

USA. Straszna śmierć nastolatków

Nocą w niedzielę, 25 czerwca, w Fort Myers na Florydzie doszło do tragedii. Z nieznanego powodu samochód, którym podróżowali nastolatkowie, wpadł do tutejszego jeziora. Wszyscy pasażerowie zginęli.

Autem jechali dwaj chłopcy i trzy dziewczyny. Według stacji Fox 4 czwórka nastolatków pracowała razem w restauracji Texas Roadhouse, położonej niespełna kilometr od miejsca wypadku. To Amanda Ferguson, Breanna Coleman, Eric Paul i Jackson Eyre. Piąta ofiara to Jesus Salinas.

Dlaczego auto wpadło do jeziora? To ustalają śledczy. Samochód został wydobyty z wody.

Tragedia na Florydzie. Wzruszające pożegnania młodych ludzi

Pracownicy restauracji przyznali, że byli dla siebie jak rodzina. Ciężko im się pogodzić ze stratą. “Brakuje ogromnej części naszej rodziny i kawałka naszych serc” – napisano.

Restauracja w poniedziałek była zamknięta dla klientów, lecz została otwarta dla przyjaciół i rodzin ofiar, by mogli się spotkać i być w tej tragedii razem.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *