Katarzyna Dowbor ma już nową pracę! Pokazała wymowne zdjęcie

Nie tak dawno gruchnęła wieść o nieoczekiwanym zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Popularna prezenterka po blisko 10 latach musiała pożegnać się z rolą prowadzącej “Nasz Nowy Dom”. Początkowo nie kryła żalu, że musi się rozstać z ulubionym programem. Katarzyna Dowbor jednak nie narzeka na brak ofert. Już pochwaliła się nową pracą!

Kiedy niedawno “Fakt” rozmawiał z Katarzyną Dowbor, zdradziła ona, że dostaje mnóstwo ofert, od osób, które doceniają jej wieloletnie doświadczenie telewizyjne.

Katarzyna Dowbor ma już nową pracę

Plotki głosiły nawet, że Dowbor może zostać jedną z prowadzących “Dzień dobry TVN”. Tego jednak nikt nie potwierdził. Była prowadząca niezwykle popularny program “Nasz Nowy Dom” szybko znalazła jednak nową pracę, czym od razu pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych. W relacji na InstaStort zamieściła zdjęcie aż z Belgii z wypisaną na nim radosną wiadomością.

“Bruksela z okna hotelowego. Przygoda służbowa się zaczyna!” — napisała.

Prezenterka jak na razie nie zdradziła, co to za praca.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *