Kazał wysadzić się byłej żonie na dworcu w Katowicach i ślad po nim przepadł. Karol jest niesłyszący i poważnie chory

Niespodziewanie kazał wysadzić się na dworcu PKP w Katowicach i od tamtego czasu ślad po nim zaginął. 41-letni Karol Krasoń, mieszkaniec Orzesza, od wielu tygodni nie kontaktował się z krewnymi. Wyjechał za granicę? Stało mu się coś złego? Sytuacja jest poważna — mężczyzna jest niesłyszący i poważnie chory.

Od kilku tygodniu zaniepokojeni bliscy poszukują Karola Krasonia, 41-letniego mieszkańca Orzesza na Śląsku. Okoliczności zaginięcia mężczyzny są wyjątkowo zagadkowe.

Orzesze. Zaginął Karol Krasoń. Kazał wysadzić się na dworcu w Katowicach

Jak opisują w mediach społecznościowych krewni, Karol Krasoń po raz ostatni widziany był 8 maja w Katowicach. Tego dnia mężczyzna razem z byłą żoną miał załatwiać tam sprawy u notariusza. Około godziny 18.30 kazał zatrzymać się kobiecie w okolicach katowickiego dworca PKP i wysiadł z samochodu.

“Powiedział, że jedzie na wycieczkę. Zapytany o to, gdzie, oznajmił, że nie wie dokąd i że to się okaże” — czytamy we wpisie Fundacji Zaginieni na Facebooku.

Mężczyzna jest niesłyszący. Dotarł do Madrytu?

Od 9 maja z mężczyzną nie ma kontaktu telefonicznego — jego komórka jest nieaktywna. Bardzo możliwe, że mężczyzna wyjechał do Madrytu w Hiszpanii — to właśnie w tym mieście 12 maja zarejestrowano aktywność na jego koncie Google.

Jak podkreślają osoby zajmujące się poszukiwaniami Karola Krasonia, 41-latek jest osobą niesłysząca, posługuje się językiem migowym.

Karol Krasoń ma ok. 175 cm wzrostu, czarno-siwe, krótkie, kędzierzawe włosy i brązowe oczy. Na plecach ma niewielką bliznę po usunięciu pieprzyka.

Widziałeś 41-latka? Powiadom policję

“W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w ciemno-szare garniturowe spodnie w kratkę, biała koszulkę w drobne kwiatki, bordową kurtkę firmy 4f oraz mokasyny. Karol miał przy sobie plecak, w którym może mieć ubrania na zmianę” — czytamy na profilu SOS Zaginięcia.

Jeśli posiadasz informacje na temat miejsca pobytu zaginionego Karola Krasonia skontaktuj się z Komendą Powiatową Policji w Mikołowie pod nr tel. 47 851 1444, dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub z najbliższą jednostką policji.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *