Nowe wieści na temat Madonny. Bliskich przygotowano na najgorsze

Madonna w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Ta niepokojąca wiadomość obiegła media, w nocy 29 czerwca. Informację potwierdził manager Królowej Popu. W rozmowie z “Daily Mail” bliscy artystki przekazali, co doprowadziło do jej choroby. Przyznali, że przygotowano ich na najgorsze.

O hospitalizacji Madonny, jako pierwszy poinformował serwis PageSix. W artykule przekazano, że zabrano ją do szpitala po tym, jak została znaleziona nieprzytomna w swoim domu. Doszło do tego w sobotę, 24 czerwca. Artystka miała trafić na OIOM, a jej stan był na tyle poważny, że poddano ją intubacji.

Madonna w ciężkim stanie trafiła na OIOM

W środę, 29 czerwca menadżer Madonny, Guy Oseary, wydał oświadczenie, w którym potwierdził niepokojące doniesienia. Jak wyjaśnił “w sobotę, 24 czerwca u Madonny rozwinęła się poważna infekcja bakteryjna, która doprowadziła do kilkudniowego pobytu na OIOM-ie”.

“Jej stan zdrowia się poprawia, jednak nadal jest pod opieką medyczną. Spodziewamy się pełnego powrotu do zdrowia” — dodał.

Bliscy Madonny byli przygotowani na najgorsze

“Daily Mail” rozmawiał z bliskimi piosenkarki. Jeden z członków rodziny przyznał, że jej stan był tak poważny, iż byli przygotowani na najgorsze. — Przez ostatnie kilka dni nikt tak naprawdę nie wiedział, w jakim kierunku to się potoczy, a jej rodzina przygotowywała się na najgorsze — powiedział Madonny, wyjaśniając, że właśnie “dlatego od soboty utrzymywano to w tajemnicy”.

— Wszyscy sądzili, że możemy ją stracić — dodał rozmówca “Daily Mail”. Źródło powiedziało, że nagła choroba Madonny, zjednoczyła ich, co poskutkowało tym, że “zdała sobie sprawę, iż musi o siebie zadbać”.

Informator wyjawił także, co przyczyniło się do nagłej choroby Madonny. — Nie prowadziła tak zdrowego trybu życia, jak powinna w swoim wieku, a w ciągu ostatnich kilku miesięcy — powiedział bliski artystki, dodając, że w ostatnich miesiącach była wyczerpana przygotowaniami do swojego tournée.

— Uważa, że wciąż jest młoda, choć w rzeczywistości tak nie jest. Uważa też, że jest niezwyciężona — powiedziało źródło.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *