Mama Lewandowskiego zakochana i się z tym nie kryje. “Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka”

Mama Roberta Lewandowskiego jest zakochana i się z tym nie kryje. Teraz pokazała piękne zdjęcia z urlopu we Włoszech z wybrankiem swego serca. Widać, że Iwona Lewandowska znalazła prawdziwą bratnią duszę.

Historia rodziny Lewandowskich jest smutna, bo piłkarz wcześnie stracił ukochanego tatę Krzysztofa, a jego mama — męża. Ojciec piłkarza zmarł w wyniku komplikacji po nowotworze, co było traumą dla rodziny. Robert miał wówczas zaledwie 16 lat.

Iwona Lewandowska miłość znalazła przypadkowo

Przez długi czas po śmierci męża Iwona Lewandowska koncentrowała się wyłącznie na rodzinie, aż w końcu i ją trafiła strzała Amora. Swego obecnego partnera, artystę i biznesmena Jacka Zwoniarskiego, poznała przypadkowo.

Mama Lewego pojechała na urodziny koleżanki, organizowanych w gospodarstwie agroturystycznym prowadzonym przez Zwoniarskiego.

On jako gospodarz nas przywitał, od razu coś poczuliśmy, wszystko szybko się potoczyło

— mówiła Iwona Lewandowska w rozmowie z “Przeglądem Sportowym”.

Para od dwóch lat jest razem. Mama Roberta Lewandowskiego wie doskonale, co ujęło ja w tym starszym, sympatycznym mężczyźnie.

“Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta” — mówiła Iwona Lewandowska na łamach “Przeglądu Sportowego”.

Ich miłość kwitnie i obecnie para przebywa na urlopie we Włoszech. Na Instagramie mamy Lewego pojawiły się dwa nowe, urocze zdjęcia ze wspólnych wakacji.

Mama Lewandowskiego z ukochanym w Rzymie

Pani Iwona odwiedziła między innymi Rzym. Podczas wizyty w Wiecznym Mieście obowiązkowym punktem wycieczki powinno być Bocca della Verita, czyli Usta Prawdy. Ten okrągły, marmurowy medalion to starożytny wykrywacz kłamstw. Turyści wkładają tam dłoń do ust i jeśli ktoś składał fałszywe świadectwo, usta odgryzały kończynę.

To też miejsce składania przysiąg, więc Iwona Lewandowska i jej ukochany, wkładając swe ręce do kamiennego otworu, mogli też sobie… coś przysięgać. W każdym razie, będąc w Rzymie koniecznie trzeba zaplanować wizytę w Bazylice Santa Maria in Cosmedin, gdzie znajduje się Bocca della Verita.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *