Malutka Asia już nie przytuli się do mamy ani taty. Tylko ona ocalała. Kto zajmie się maleństwem?

Szczęśliwe życie rodziny z Włocławka (woj. kujawsko-pomorskie) w jednej chwili legło w gruzach. Małżonkowie wraz z dwójką małych dzieci wybrali się na upragnione wakacje, z których już wszyscy nie wrócą. Na węgierskiej drodze doszło do tragicznego wypadku. Przeżyła go tylko półtoraroczna Asia. Dziewczynka jeszcze nie rozumie, że nie przytuli się do mamy ani taty, nie pobawi się ze starszym braciszkiem.

Czekali na ten wyjazd. Upragniony. Nikt nie przypuszczał, że w trakcie podróży dojdzie do tragedii. Z ledwo rozpoczętych wakacji wróciła tylko maleńka Asia. Jej rodzice i starszy braciszek zginęli.

Wypadek polskiej rodziny na Węgrzech. Nie żyją małżonkowie i ich syn

Ada (†29 l.) i Adrian (†31 l.) wraz z synkiem Bartkiem (†4 l.) i córeczką Asią (1,5 r.) wyjechali z Włocławka na wyczekiwane wakacje. Ich celem podróży była Chorwacja. Rodzina usadowiła się w białym oplu i z radością ruszyła przed siebie.

Szczęśliwa podróż skończyła się w jednej chwili na węgierskiej drodze ekspresowej M86 z Csorny w kierunku Szombathely. W poniedziałek, 19 czerwca, w pobliżu zjazdu na Répcelak rozpędzone auto Polaków uderzył w tył ciężarówki, która zatrzymała się z powodu przebitej opony.

Siła uderzenia była ogromna. Osobówka została doszczętnie zniszczona, stając się metalową trumną dla niemal całej rodziny. Małżonkowie i ich synek zginęli na miejscu. Z wypadku uratowała się tylko Asia. Dziewczynka trafiła do szpitala.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *