Pocałował syna w usta i wywołał burzę w internecie. Teraz odnosi się do fali krytyki, jaka na niego spadła

Ojciec z Wielkiej Brytanii nagrał TikToka ze swoim 5-letnim synkiem, na którym dał mu buziaka w usta. Uroczo? Internauci twierdzą inaczej, bo w komentarzach pod filmikiem pojawiły się głosy oburzenia. Niektórzy twierdzą, że mężczyzna nie powinien całować własnego dziecka w usta. Do fali krytyki odniósł się zaskoczony i zdenerwowany ojciec.

Tom Leeds to użytkownik TikToka, który chętnie dzieli się swoim życiem rodzinnym. Na jednym z filmików pokazał swojego syna — uroczego 5-latka — i pochwalił się jego wyjątkowo niebieskimi oczami. Na nagraniu widzimy, jak chłopczyk wskakuje do taty na ręce, po czym daje mu buziaka w usta. “Piękny moment ojca z synem”, pisali niektórzy. Ale pojawiła się też krytyka — pewna grupa odbiorców stwierdziła, że jest to nieodpowiednie, a ojciec nie powinien całować dziecka w usta.

@tom_leeds Replying to @Malpihon thank you! they are real, no filters here. #fyp #foryou #foryoupage #xyzbca #xuhuong ♬ original sound – Tom

Dał buziaka synowi i wywołał falę krytyki. Teraz odpowiada oburzonym internautom

Nie całuj go w usta” — napisała jedna kobieta.

Nie powinieneś go całować ze względu na bakterie w twoich ustach. Czy wiesz, że możesz sprawić, że Twoje dziecko będzie bardziej podatne na próchnicę, jeśli ją masz i go całujesz?” — grzmiała druga.

Do oburzonych komentarzy odniósł się sam ojciec, który był zaskoczony i jednocześnie zmartwiony reakcją, z jaką spotkał się buziak, którego wymienił z 5-letnim synem.

Tom Leeds nagrał kolejnego TikToka, w którym powiedział, że nie widzi nic dziwnego w całowaniu własnego dziecka w usta.

— Martwię się, że ci to przeszkadza. Będę całował mojego syna, moje pięcioletnie dziecko, w usta tak długo, jak uznam to za konieczne i tak długo, jak mi na to pozwoli — powiedział ojciec.

Ojciec i syn z Wielkiej Brytanii komentują aferę z całusem

Do taty w pewnym momencie dołączył 5-latek, który został zapytany, co o tym sądzi. — Nie bądź głuptasem — powiedział chłopiec, po czym dał tacie kolejnego buziaka.

Inna kobieta zarzuciła mężczyźnie, że gdy ten całuje swojego syna, naraża go na niebezpieczeństwo, bo “nie wszyscy ludzie mają dobre intencje”. TikToker wyśmiał ten zarzut i stwierdził, że całowanie dziecka nie sprawi, że będzie ono skłonne do całowania innych.

@tom_leeds Replying to @Haley Bear what are you brushing your teeth with please?! #fyp #foryou #xyzbca #xuhuong #foryoupage ♬ original sound – Tom

— A może nauczymy nasze dziecko, że całowanie mamy i taty jest normalne, ale już całowanie obcych ludzi jest bardzo dziwne? Tak zróbmy! — podsumował całą sytuację Tom.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *