Zaskakujące plotki o Aleksandrze Kwaśniewskiej. Już wszystko jasne. Podsumowała to krótko

Zaledwie tydzień temu widzów zaskoczyła wiadomość o zwolnieniu gwiazd programu “Dzień Dobry TVN”. Nie milkną spekulacje, kto zastąpi popularnych prowadzących. Wśród nich pojawia się nazwisko córki byłego prezydenta. Co na to wszystko Aleksandra Kwaśniewska?

W miniony czwartek (22 czerwca) pracę w “Dzień Dobry TVN” stracili Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme. Kto zastąpi odchodzących?

Aleksandra Kwaśniewska zastąpi Małgorzatę Rozenek?

Teoretycznie najwięcej powodów do żalu mogła mieć Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebrytka nie ukrywała, że praca w “Dzień Dobry TVN” to marzenie jej życia. Udało jej się to marzenie spełnić rok temu, teraz pracę straciła. Narzekać jednak nie powinna, jak się bowiem okazuje, Rozenek dostała w TVN nowy program, w którym będzie ekspertką od ślubów.

Wiadomo na pewno, że jesienią śniadaniówkę TVN mają prowadzić trzy pary: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Damian Michałowski i Paulina Krupińska oraz Krzysztof Skórzyński i Ewa Drzyzga. To jednak nie wszystko. “Super Express” donosi, że miejsce Małgorzaty Rozenek miałaby zająć Aleksandra Kwaśniewska. Dziennikarka znana między innymi z pism kobiecych, modowych i talk-show “Miasto Kobiet”.

— Ola to profesjonalistka. Umiejętnie zadaje pytania, ale też słucha swoich gości. W trakcie programu wykazała się niezwykłą klasą — twierdzi informator “Super Expressu”.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *