Była świadoma, że zabija dziecko. Młoda matka odpowie za śmierć 3-letniej Hani

Dolores S. (23 l.) odpowie za zabójstwo swojej 3-letniej córeczki Hani. Śledczy otrzymali właśnie wyniki opinii psychiatrycznej morderczyni z Bytomia, która w grudniu ub. roku udusiła 3-letnia córkę Hanię. Okazuje się, że młoda matka doskonale wiedziała, co czyni. Teraz młoda matka odpowie przed sądem.

— Ta opinia pozwala nam zamknąć akt oskarżenia dla Dolores S. i przesłać sprawę do sądu. Najpóźniej w piątek zostanie to zrobione — zapewnia prok. Marek Furdzik, szef bytomskiej prokuratury.

Przypomnijmy, że 1 grudnia ub. roku, w kamienicy przy ul. Chroboka w Bytomiu Dolores S. (23 l.) udusiła swoją córeczkę. Potem zadzwoniła na numer alarmowy i do słuchawki powiedziała, że zabiła dziecko. Gdy ją zatrzymano, milczała, nie chciała powiedzieć prokuratorom, w jaki sposób zadała śmierć swojemu dziecku. Dzisiaj śledczy są już pewni, jak doszło do tej makabry.

— Sekcja zwłok wykazała, że do śmierci dziecka nastąpiła poprzez gwałtowne uduszenie, w mechanizmie zatkania dróg oddechowych — mówi prokurator Marek Furdzik z Prokuratury Rejonowej w Bytomiu. — Świadczą o tym podbiegnięcia krwawe pod okostną i żuchwą.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *