Lewandowscy odpoczywają w Turcji. Za hotel zapłacili fortunę

Anna i Robert Lewandowscy wybrali się na wakacje. Do Turcji zabrali ze sobą córki, Klarę i Laurę. Lewandowscy nie byliby sobą gdyby nie zatrzymali się w bajecznie drogim hotelu, w którym za jedną noc trzeba zapłacić fortunę. Mało kogo stać na taki luksus!

W połowie maja FC Barcelona z Robertem Lewandowskim w składzie wywalczyła sobie mistrzostwo Hiszpanii. Duma Katalonii triumfowała na meczu wyjazdowym z Espanyolem (4:2). W decydującym meczu dwie bramki dla zespołu strzelił Robert Lewandowski.

Niestety niedługo później jego sukcesy w hiszpańskiej lidze przyćmiło kompromitujące spotkanie z Mołdawią, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Polska drużyna przegrała (2:3), pomimo dwubramkowego prowadzenia w pierwszej połowie meczu. Kibice nie zostawili na piłkarzach suchej nitki. Oberwało się także kapitanowi naszej drużyny.

Chociaż ten blamaż pewnie jeszcze długo pozostanie wszystkim w pamięci, obecnie piłkarze skupiają się na odpoczynku i regeneracji.

Anna i Robert Lewandowscy odpoczywają w Turcji

Robert Lewandowski razem z żoną i córkami odpoczywa aktualnie w Turcji. Najpopularniejsza para polskich sportowców nawet na rodzinnych wakacjach pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie kilka kadrów i relacji z wypoczynku. Ujawniła m.in. że wybrali się na wycieczkę do jednego z najsłynniejszych na świecie parków rozrywki.

W zlokalizowanym w Belek “Land od Legends” rodzina Lewandowskich spotkała się z bohaterami słynnej w Polsce bajki “Masza i Niedźwiedź”.

“Co za świetny czas. I poznaliśmy nowych przyjaciół” – napisała na Instagramie Anna Lewandowska.

Rodzinny kadr z wakacji pojawił się także na instagramowym profilu Roberta Lewandowskiego.

Lewandowscy zapłacili fortunę za luksusowy hotel

Dzięki jednej z relacji na Instagramie wiemy, w jakim hotelu Lewandowscy zatrzymali się w Turcji. Żona kapitana polskiej reprezentacji poleciła obiekt swoim fanom. “Piękne miejsce na wakacje z dziećmi i nie tylko” – napisała przy zdjęciu plaży zlokalizowanej przy luksusowym hotelu Regnum Carya.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Regnum Carya (@regnumcarya)

Z informacji zamieszczonych na stronie hotelu dowiadujemy się, że koszt zakwaterowania czteroosobowej rodziny wynosi ok. 6 tys. złotych za dobę. Nie wiadomo, czy Anna i Robert Lewandowscy zapłacili pełną cenę na pobyt w Regnum Carya. Piłkarz na Instagramie podziękował bowiem za gościnę właścicielowi obiektu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

“Dziękuję przyjacielu Ali Safak Ozturk za gościnę!” — napisał Lewandowski pod zdjęciem zrobionym na tle hotelu.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *