Reality show Dody stoi pod znakiem zapytania? Gwiazda jest wyczerpana. “Ledwo oddycham”

Dodę czekają cztery miesiące bardzo ciężkiej pracy. Artystka musi połączyć przygotowanie spektakularnej trasy koncertowej z pracą na planie swojego nowego reality show. Okazuje się, że już pojawił się pierwszy poważny kryzys. Dorota Rabczewska poinformowała, że ma za sobą nieprzespaną noc i ledwo oddycha. Co się stało?

Doda już kilka miesięcy temu zapowiedziała, że w najbliższym czasie zaskoczy swoich fanów nowym show. Po sukcesie programu “Doda. 12 kroków do miłości”, w którym gwiazda poszukiwała partnera, postanowiła pójść za ciosem i zaangażować się w kolejny duży telewizyjny projekt.

Dorota Rabczewska cieszy się sympatią ze strony Edwarda Miszczaka, który dostrzegł w niej potencjał i dał kolejną szansę na podbicie serc widzów Polsatu.

Doda pracuje nad nowym reality-show

Zdjęcia do nowego reality show Dody ruszyły już w czerwcu i potrwają aż do września. Tym razem kamery będą towarzyszyć artystce przez niemal cztery miesiące, aby zarejestrować jej przygotowania do serii wielkich koncertów. Widzowie poznają jej współpracowników, rodzinę, przyjaciół, partnera, zobaczą ją w pracy i w życiu prywatnym. “Doda. Dream Show” będzie się składał z ośmiu 44-minutowych odcinków.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Program ma ukazać artystkę w zupełnie nowym świetle. Doda będzie filmowana w trakcie przygotowań do serii koncertów. Widzowie będą mogli podejrzeć, jak gwiazda łączy pracę z życiem prywatnym i uczuciowym. Co robi, kiedy coś nie idzie po jej myśli? I na kogo może liczyć w trudnych sytuacjach? Kamery będą towarzyszyły Dodzie w jej domu, na sali treningowej, w studiu, oraz na hali koncertowej. Wokalistka pokaże swoim fanom, jak przygotowuje się do występów, jak radzi sobie z emocjami oraz jak jej tryb życia wpływa na jej najbliższych.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *