Taniec Lewandowskich zachwycił w Hiszpanii. “Wyjątkowa więź”

Robert i Anna Lewandowscy z okazji 10. rocznicy ślubu wyprawili w Toskanii wspaniałą imprezę, na której odnowili przysięgi małżeńskie. Jednym z punktów kulminacyjnych był efektowny taniec zaprezentowany przez parę. Ten zrobił wielkie wrażenie w Hiszpanii.

Robert i Anna Lewandowscy pod koniec czerwca obchodzili 10. rocznicę ślubu. Tę postanowili uczcić w wyjątkowy sposób. Para zaprosiła rodzinę, przyjaciół i znajomych do Toskanii, gdzie urządzili wielkie przyjęcie, które odbyło się piątek. Najważniejszym punktem było odnowienie przysięgi małżeńskiej.

Taniec Lewandowskich zachwycił w Hiszpanii

Na imprezie nie zabrakło gwiazd. Byli m.in. Wojciech i Marina Szczęśni, Sławomir Peszko, Marc-Andre ter Stegen, czy Frenkie de Jong, a nawet Quebonafide, który dał krótki koncert. Para ponownie wykonała też “pierwszy taniec”, którym zachwyciła zebranych.

Lewandowska pochwaliła się na Instagramie efektownym układem wytańczonym razem z mężem. Po przeprowadzce do Barcelony trenerka zaczęła intensywnie uczyć się bachaty i to właśnie na ten zmysłowy taniec rodem z Dominikany postawili Lewandowscy. Pod wrażeniem wyczynów pary na parkiecie zachwycono się nawet w Hiszpanii.

“Mundo Deportivo” w tytule wprost pisze, że popisy taneczne kapitana polskiej kadry były “bestialskie”. “Widoczna więź między nimi była wyjątkowa. Odważyli się nawet na finalny piruet, by zaskoczyć obecnych” — relacjonowali hiszpańscy dziennikarze.

Ostatnie dni urlopu Lewandowskiego

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *