W samochodzie znaleziono zwłoki dwóch młodych mężczyzn. Co tam się stało? Horror w Tuliszkowie

W niedzielę (14.05) w samochodzie zaparkowanym przed lokalem gastronomicznym w Tuliszkowie (woj. wielkopolskie) znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn. Według nieoficjalnych informacji PAP przyczyną śmierci mogło być zatrucie tlenkiem węgla.

W niedzielę około godz. 4.30 w samochodzie zaparkowanym przed jednym z lokali gastronomicznych w Tuliszkowie znaleziono ciała dwóch mężczyzn. – Obecnie trwają czynności wyjaśniające prowadzone pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Turku. Więcej informacji będzie udzielała prokuratura – powiedziała PAP asp. sztab. Dorota Grzelka z Komendy Powiatowej Policji w Turku. Ofiary tej tragedii to mieszkańcy powiatu kaliskiego w wieku 21 i 24 lat.

Według nieoficjalnych informacji uzyskanych przez PAP śledczy wstępnie wykluczyli, by do śmierci mężczyzn miały przyczynić się osoby trzecie, a prawdopodobną przyczyną ich zgonu było zaczadzenie. Oficer PSP w Turku st. kpt. Krzysztof Gruszczyński przekazał PAP, że strażacy zostali wezwani na miejsce znalezienia zwłok po godz. 7. – Nasze działania polegały na tym, żeby wykonać test sprawdzający czy przy włączonym silniku samochodu do wnętrza kabiny będzie przedostawał się tlenek węgla – powiedział.

Jak opisał, po około 20 minutach pracy silnika strażacy sprawdzili stężenie tlenku węgla wewnątrz osobowego Renault Laguny. – Stężenie wynosiło około 2000 ppm. To sporo, można powiedzieć, że to jest już taka dawka śmiertelna – powiedział.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *