Zaginęła 14-letnia Julia z Bydgoszczy. Co się z nią stało? Policja prowadzi poszukiwania

Trwają poszukiwania zaginionej Julii z Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie). 14-latka wyszła z domu w nieznanym kierunku i do dziś nie wróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Policja prosi o kontakt osoby, które mogą wiedzieć, co się z nią stało lub gdzie się znajduje.

ak informują policjanci z Komisariatu Bydgoszcz Śródmieście, trwają poszukiwania 14-letniej Julii Wieczorek.

Zaginęła 14-letnia Julia z Bydgoszczy. To jej rysopis

Dziewczynka w piątek, 7 lipca ok. godz. 13.00 opuściła miejsce zamieszkania przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy i udała się w nieznanym kierunku. Od tamtej pory nie wróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Julia ma 170 cm wzrostu i waży 45 kg. Ma czarne, długie do pasa włosy. W chwili zaginięcia była ubrana w czerwoną bluzę z kapturem i czarne spodnie jeansowe.

Policja prosi o kontakt osoby

Osoby, które mają informacje na temat miejsca jej pobytu lub mogą wiedzieć, co się z nią stało, proszone są o kontakt z Komedą Policji Bydgoszcz Śródmieście (tel. 47 751 11 60) lub z numerem alarmowym 112.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *