Justyna Steczkowska pozuje w bikini na wakacjach. “Trójka dzieci i taka figura?”

Justyna Steczkowska odpoczywa wraz z rodziną na chorwackim wybrzeżu. Nie jest tajemnicą, że jedna z najsłynniejszych polskich piosenkarek ma figurę jak marzenie, ale tym razem już przesadziła! Wprawiła internautów w osłupienie. “Trójka dzieci i taka figura?” – pisali zszokowani.

8 lipca Steczkowska wyjechała do Chorwacji, wreszcie oddać się błogiemu odpoczynkowi. “Mam zamiar nie robić nic przez dwa tygodnie, tylko cieszyć się swoimi dziećmi, wodą i słońcem” – napisała na swoim Instagramie, pozując we wzorzystym jedwabnym szlafroczku.

Nie było to jednak jej ostatnie słowo, 11 lipca piosenkarka zamieściła w mediach społecznościowych krótki filmik, na którym widać, jak doskonale bawi się na luksusowym jachcie. Tym razem szlafroczka już jednak zabrakło. Steczkowska pozowała na łodzi w skąpym bikini w pastelowych kolorach. Ależ ona wygląda!

Internauci zachwyceni figurą Justyny Steczkowskiej

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *