Jarosław Jakimowicz znika z TVP Info. Wiadomo już, kto go zastąpi

Jarosław Jakimowicz ma kłopoty. Najpierw stracił pracę przy “Pytaniu na śniadanie”, teraz okazuje się, że odsunięto go także od programu “W kontrze”. Władze Telewizyjnej Agencji Informacyjnej podjęły ostateczną decyzję. Aktor wciąż wierzy jednak, że na jakiś czas został po prostu zawieszony. Wiadomo już, kto zastąpi go na antenie TVP Info.

Jarosław Jakimowicz zdobył popularność w latach 90., dzięki roli Cichowskiego “Cichego” w filmie sensacyjnym “Młode Wilki”. Występ w produkcji Jarosława Żamojdy otworzył przed nim drzwi do wielkiej kariery. Jakimowicz przez wiele kolejnych lat regularnie grywał w filmach i serialach. Później jednak porzucił karierę aktorską na rzecz pracy w telewizji.

Od połowy 2020 r. Jakimowicz wraz z Magdaleną Ogórek prowadził na antenie TVP Info program społeczno-polityczny “W kontrze”. Później u jego boku pojawiały się także inne dziennikarki. Na antenie tej stacji jest częstym gościem programu publicystycznego “Jedziemy”, prowadzonego przez Michała Rachonia. Jakimowicz współpracował także z programem “Pytanie na śniadanie”, emitowanym na antenie TVP2. Teraz w jego życiu zawodowym szykują się wielkie zmiany.

Jarosław Jakimowicz znika z TVP

W połowie czerwca sieć obiegła informacja o tym, że TVP miało podziękować Jarosławowi Jakimowiczowi za współpracę, a jako powód podać to, że “nie pasował do zespołu”. Aktor w mediach społecznościowych potwierdził fakt, że pożegnał się z zespołem “Pytanie na śniadanie”.

Jakimowicz skomentował powód swojego domniemanego zwolnienia. Podkreślił, że nigdy nie pasował do zespołu. “Ja nigdy do niego nie należałem. Widzieliście mnie kiedykolwiek na jakimś zdjęciu, ramówce razem z tzw. zespołem? NIGDY‼️” — napisał na Instagramie.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *