Straszne przekleństwo na antenie TVN24! Satyryk obraził znanego dziennikarza?

Co za wpadka na antenie TVN24. Na koniec “Szkła kontaktowego” Tomasz Sianecki i Krzysztof Daukszewicz połączyli się z Piotrem Jaconiem, który miał przedstawić najważniejsze informacje dnia. Znany satyryk wypalił wówczas: “A jakiej płci on dzisiaj jest?”. Taki żart w kontekście Piotra Jaconia nie przystoi, gdyż dziennikarz ma transpłciową córkę i jest mocno wyczulony na tym punkcie. Po wszystkim Daukszewicz posłał wulgaryzm na antenie.

Piotr Jacoń nie tak dawno ogłosił publicznie, że jest ojcem transpłciowej córki, Wiktorii. Dzięki temu wyznaniu prezenter TVN24 stał się nieformalnym rzecznikiem rodzin, które mają podobne problemy., rozpoczął cykl wywiadów, w których rozmawiał z rodzicami dzieci LGBT+. Wydawać by się mogło, że stacja, w której pracuje jest wrażliwa na tym punkcie. Okazuje się, że nie do końca. W czasie satyrycznego programu “Szkło kontaktowe”, doszło do niezręcznej sytuacji. Satyryk Krzysztof Daukszewicz palną żart o płci dziennikarza. – A jakiej płci on dzisiaj jest? – zapytał Sianeckiego. Ten szybko połączył się z Jaconiem, który przedstawił w skrócie najważniejsze wydarzenia dnia. Było widać, że prezenter jest mocno zmieszany.

Na koniec programu było słychać, jak Krzysztof Daukszewicz przeklina! – Chyba ja pier***łem głupotę – było słychać z ust satyryka, który chyba nie wiedział, że jest jeszcze na antenie. Wideo z wpadki TVN24 szybko trafiło do mediów społecznościowych.

Spowiedź Edyty Baker, transpłciowej dziennikarki. Po 40-tce przestała żyć jak mężczyzna

Przypomnijmy, że Krzysztof Daukszewicz jest ojcem aktora Grzegorza Daukszewicza, byłego gwiazdora serialu “Na dobre i na złe”, który przez nieżyjącą już matkę Małgorzatę spokrewniony jest ze Zbigniewem Zapasiewiczem.

Niewiarygodne, jak potraktowali transpłciową córkę gwiazdora TVN! “Słowa przepraszam nie było”

Piotr Jacoń odpowiedział już na żart Krzysztofa Daukszewicza.

Jacoń odpowiada na głupi żart Daukszewicza. W ruch poszło przekleństwo i porównanie do wąsatego wuja

PIotr Jacoń

Piotr Jacoń

Piotr Jacoń

Piotr Jacoń

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *