Koszmarny film z wypadku w Krakowie! Pędzili jak szaleni, omal nie zmietli przechodnia. Aż ciarki przechodzą

Koszmarny wypadek w Krakowie. Nad ranem w sobotę, 15 lipca, samochód spadł z mostu Dębnickiego i dachował. Skutki są tragiczne. Śmierć na miejscu poniosło 4 młodych mężczyzn. Telewizja Kraków pokazała nagranie z monitoringu, na którym widać sekundy przed wypadkiem. Aż ciarki przechodzą po plecach.

Dramat rozegrał się ok. godz. 3 nad ranem, 15 lipca w Krakowie. Z mostu Dębnickiego spadł samochód i dachował. Auto zostało doszczętnie zmiażdżone. Zatrzymało się na dachu. Z kabiny reanult megane została miazga. Zdjęcia z miejsca tragedii są wręcz przerażające.

Film z wypadku w Krakowie. Tak doszło do tragedii. Nie żyją 4 osoby

Ale to nie wszystko. Telewizja Kraków pokazała nagranie z monitoringu, na którym widać sekundy przed wypadkiem.

Renault megane pędzi ulicami jak szalone. W kilka sekund mija metr za metrem. Nagle dojeżdża do mostu Dębnickiego, gdzie prowadzone są prace drogowe i część z jezdni jest wyłączona z ruchu. Kierowca z impetem mija pieszego, który w ostatniej sekundzie uciekł z drogi, a potem kierowca traci panowanie nad samochodem. Samochód obraca się, wyskakuje jak petarda i na tym nagranie się urywa.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *