Sylwia Peretti chciała zostać babcią. Tak mówiła o swoim synu w telewizji

Sylwia Peretti straciła syna. Patryk Peretti zginął w wyniku tragicznego wypadku samochodowego w nocy 15 lipca. Miał zaledwie 24 lata. Uczestniczka “Królowych życia” nie raz opowiadała o synu w reality show TTV. Patryk występował także w kilku odcinkach. Sylwia Peretti wyznała przed kameami, że chciałaby zostać babcią.

Sylwia Peretti, znana m.in. z udziału w reality show “Królowe życia”, straciła syna. 24-letni Patryk zginął w Krakowie w sobotę 15 lipca w nocy. Samochód renault mégane, którym jechał razem z trzema kolegami, z zawrotną prędkością zjechał z mostu Dębnickiego i dachował. Nikt nie przeżył. – Po godzinie 3 nad ranem dostaliśmy zgłoszenie, że pojazd osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na nadbrzeże z mostu Dębnickiego i nikt z samochodu nie wychodzi – mówi mł. kpt. Hubert Ciepły, rzecznik małopolskiej straży pożarnej. – Na miejscu było ponad 20 strażaków. Aby wydostać mężczyzn z samochodu, konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych – dodał.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *