Górniak opowie o swoim nieuszkodzonym korzeniu duszy. Zaprosili ją do innego kraju

Choć fani woleliby, żeby śpiewała i lansowała nowe przeboje, Edyta Górniak zaczęła iść nową ścieżką zawodową. Została… prelegentką na wielkiej mistycznej imprezie w Londynie. Żeby zobaczyć Edytę w nowej roli i posłuchać, o czym będzie mówiła, za wstęp trzeba słono zapłacić.

Edyta Górniak uważa, że żyje na ziemi już od 4 tysięcy lat. Piosenkarka ma też inne, równie kontrowersyjne poglądy, które głosiła w zeszłym roku na imprezie “XIX Zlot Wolnych Ludzi — Harmonia Kosmosu 2022”, która odbyła się w czerwcu 2022 roku w Torzymiu (powiat sulęciński). Debatowano tam o UFO, Matriksie i innych teoriach spiskowych. Zaś Edyta Górniak opowiadała ze sceny o tym, że wśród nas żyją bezduszne bioroboty.

– Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie. Naprawdę, ja pracuje w show-biznesie. Wiecie, ile tam jest reptyli? Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia – mówiła Górniak.

Edyta będzie miała warsztaty w Windsorze

Wygląda na to, że tym razem Edyta, która zapowiedziała, że w sierpniu 2023 r. wystąpi jako prelegentka na mistycznym kongresie w Windsorze koło Londynu, chce znów nauczać ludzi. Będzie specjalnym gościem II urodzin Doliny Cudów w Windsorze organizowanych pod hasem “Emocje i ja”. W programie imprezy są prelekcje i warsztaty poświęcone medytacjom, samoleczeniu, odnawianiu energii, uzdrawianiu z traumy i wprowadzaniu w “wyższe stany świadomości”. O czym będzie nauczała Edyta Górniak?

— Jak wiecie, kocham rozmawiać o emocjach. Na temat tego, czy powinniśmy akceptować emocje, tulić je do serca, wzmagać je czy gasić. Skoro Dolina Cudów obchodzi swoje drugie urodziny, nie mogłam nie przylecieć na spotkanie z wami. Jak już wiecie, jestem bardzo przekorna i potrafię z każdej sytuacji, nawet bardzo traumatycznej, wyciągnąć coś dobrego. Nauczyłam się tego na przestrzeni lat. Nauczyłam się, w jaki sposób podnieść się z traumatycznych doświadczeń bez uszkodzenia korzenia duszyChętnie podzielę się tą wiedzą, bo chciałabym, żeby wszyscy ludzie byli szczęśliwi. Jestem osobą spokojną, wesołą, opanowaną, mimo tego, że pracuje w show-biznesie, mimo że wielu rzeczy doświadczyłam. O wielu historiach wiecie, o wielu historiach nie wiecie — zachęcała na Instastories Górniak. Przypomnijmy, że piosenkarka nie ma wykształcenia psychologicznego, a jej formalna edukacja zakończyła się na dwóch klasach technikum pszczelarskiego.

Nie tylko Górniak będzie nauczała

Górniak poprowadzi także warsztaty (wstęp kosztuje 185 funtów), które odbędą się 6 sierpnia i potrwają ponad pięć godzin. Wstęp na wykłady też jest płatny, kosztuje 95 funtów.

Wśród prelegentów na imprezie wymieniana jest też Magda Wdowiak, konsultantka Biologii Totalnej, dziedziny medycyny alternatywnej głoszącej, że za choroby czy urazy odpowiadają problemy z przeszłości. Wdowiak z wykształcenia jest magistrem inżynierem biotechnologii.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *