“Rolnik szuka żony”. Adrianna i Michał wzięli ślub. Sukienka panny młodej to hit

Co za wiadomość! Uczestnicy dziewiątej edycji miłosnego show “Rolnik szuka żony” stanęli na ślubnym kobiercu. Adrianna Jasiaczek i Michał Tyszki powiedzieli sobie sakramentalne: “Tak!” w kościele w Rutkach-Kossakach, niedaleko Kalinówki. Para młoda wyglądała przepięknie podczas ceremonii, ale największą uwagę przyciągnęła suknia panny młodej. Postawiła na bogactwo formy i wyglądała w kreacji jak prawdziwa księżniczka.

Adrianna Jasiaczek i Michał Tyszka byli najmłodszymi uczestnikami dziewiątej edycji miłosnego programu TVP. Mężczyzna od razu, gdy zobaczył Adriannę, to stwierdził, że mocniej zabiło mu serce. Nic więc dziwnego, że wkrótce kobieta przyjęła oświadczyny Michała i później zamieszkali razem. 16 lipca Jasiaczek i Michał Tyszka wzięli ślub. Fotografia, którą można zobaczyć na Instagramie, pokazuje ich wspólne szczęście.

Długo ukrywali datę ślubu. Teraz już można im pogratulować

Michał Tyszka i Adrianna Jasiaczek nie chcieli podzielić się z mediami dokładną datą ślubu. Pierwszy raz można było się dowiedzieć o tym, że zbliża się miłosne wydarzenie, kiedy Adrianna udostępniła na Instagramie relację z wieczoru panieńskiego. Później już wszystko było jasne, kiedy na stronie Instagramowej programu TVP — “Rolnik szuka żony”, pojawiło się piękne zdjęcie z ceremonii.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *