Warszawa. Agresywny pasażer autobusu groził nożem dziewczynce

Horror dziecka w komunikacji miejskiej! Mężczyzna w wieku około 50-60 lat miał w autobusie grozić i straszyć nożem nieletnią dziewczynkę. Podejrzanego poszukuje policja. Publikuje jego wizerunek i apeluje do mieszkańców o pomoc w jego znalezieniu.

Do groźnej sytuacji doszło w piątek, 24 czerwca około godziny 20.20 w autobusie linii 723, jadącym w kierunku pętli Żerań FSO.

Warszawa. Agresywny pasażer autobusu groził dziewczynce nożem

Na trasie przejazdu między ul. Modlińską a przystankiem Dąbrówka Wiślana mężczyzna w wieku około 50-60 lat miał grozić nieletniej dziewczynce i straszyć ją nożem.

Policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer znajdujących się w autobusie i ustalili wizerunek podejrzewanego o to przestępstwo mężczyzny. Publikują jego rysopis i zdjęcia oraz apelują do mieszkańców o pomoc w jego znalezieniu.

Jak ujawniają śledczy z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka, prowadzone czynności dotyczą sprawy gróźb karalnych i uszkodzenie ciała z użyciem noża na nieletniej osobie.

Mężczyzna widoczny na opublikowanych zdjęciach jest podejrzewany o to przestępstwo

— podkreślają.

To jego rysopis. Widziałeś go? Skontaktuj się z policją!

Mężczyzna poszukiwany przez policję jest w wieku około 50-60 lat. Ma krępą budowę ciała. W czasie zdarzenia był ubrany w szarą kamizelkę, zielony t-shirt, krótkie brązowe spodenki typu “bojówki” i szare buty sportowe z białą podeszwą.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 w Warszawie lub pod numerem tel. 47 723-51-30, 47 723 52 17, powołując się na numer l.dz. KP-D-I-3818/23 (KP-KR-3034/23).

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *