Dowbor ma już nowe źródło zarobku. To zajęcie wydaje się dla niej idealne. Tu dojrzałość jest atutem

Katarzyna Dowbor (64 l.) nie osiadła na laurach po tym, jak pożegnała się z programem “Nasz nowy dom”. Zwolniona w ramach akcji odświeżania formatów stacji prezenterka, swój dojrzały wiek przekuła w atut. Rola influenserki wydaje się być stworzona dla niej. Uwielbiana przez fanki gwiazda znakomicie się w niej sprawdza.

Katarzyna Dowbor to najlepszy przykład na to, że metryka nie ma znaczenia, gdy ma się odpowiednie podejście do życia. Dojrzała kobieta, uśmiechnięta, z życzliwym podejściem do ludzi, przez ostatnie 10 lat znakomicie wywiązywała się ze swojej roli gospodyni programu. Dlatego zupełnie nieoczekiwana decyzja o zakończeniu  współpracy, wprawiła w zdumienie nie tylko ją, ale także publiczność.

W szczerym oświadczeniu opublikowanym zaraz po zwolnieniu dziennikarka dała do zrozumienia, że nie bez wpływu na decyzję o zmianie prowadzącej “Nasz nowy dom“, miał jej wiek. Dowbor jest mądrą i silną kobietą, nie pozwoliła na to, by decyzje, na które nie miała żadnego wpływu, nadmiernie zadziałały na jej samopoczucie. Nie bez znaczenia było także to, że gwiazda otrzymała ogromne wsparcie, nie tylko od bliskich, ale także, a może przede wszystkim, od całej rzeszy fanów.

Katarzyna Dowbor ma nowe źródło zarobku. Dojrzałość jest tu atutem

Katarzyna Dowbor nie rozpacza nad rozlanym mlekiem. Po kilku dniach odpoczynku, z nową energia przystąpiła do działania. Znalazła sposób na to, by nie siedzieć bezczynnie w oczekiwaniu na propozycje. Została ambasadorką marki kosmetycznej. To znakomity sposób na wykorzystanie potencjału jej social mediów i popularności, jaką się cieszy. Przy okazji kwestię wieku przekuła w swój atut, bo obserwatorkom poleca produkty do dojrzalej cery. “To rewelacyjna sprawa dla nas kobiet dojrzałych… kobiet w trakcie menopauzy lub po menopauzie. A przecież każdą z nas to czeka”.

Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem “Nasz nowy dom”

Dowbor wprost o swoim wieku: “Nie wstydzę się tego, że mam 64 lata”

W dalszej części postu Dowbor odniosła się wprost do swojego wieku: “I nie wstydzę się tego, że mam 64 lata. Jestem w cudownym wieku i mam ogromny apetyt na życie! I mam nadzieję, że Wy też! Kochane, zasługujemy na wszystko, co najlepsze”. Tak otwarte i szczere słowa spotkały się z ogromnym entuzjazmem fanek. Wiele kobiet wysłało do pani Katarzyny wyrazy wsparcia, gratulacje i podziękowania.

Zobacz galerię: Katarzyna Dowbor odpoczywa u siebie na posesji

Katarzyna Dowbor odpoczywa u siebie na posesji

Katarzyna Dowbor odpoczywa u siebie na posesji

Katarzyna Dowbor odpoczywa u siebie na posesji

Katarzyna Dowbor odpoczywa u siebie na posesji

 

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *