Caroline Derpienski gardzi gwiazdami rodzimego show-biznesu. “Życie to jest postęp”

Caroline Derpienski nie przestaje mieszać w rodzimym show-biznesie. Kontrowersyjna celebrytka mierzy się z coraz większą krytyką, ale kompletnie się tym nie zraża. Teraz postanowiła powiedzieć otwarcie, co sądzi o polskich gwiazdach. Uważa, że wiele osób marzy o życiu na jej poziomie.

Caroline Derpienski pojawiła się w rodzimym show-biznesie nagle. W krótkim czasie zrobiła wokół siebie olbrzymie zamieszanie i doprowadziła do tego, że jej nazwisko regularnie przewija się przez nagłówki serwisów internetowych. Modelka, która na stałe mieszka w USA uznała, że przyszedł czas, aby namieszać w rodzimym show-biznesie. Od kilku miesięcy skrupulatnie realizuje swój plan. Pojawia się na warszawskich salonach, udziela wywiadów, a jej kontrowersyjne wypowiedzi sprawiają, że dociera do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Internauci wytykają hipokryzję Caroline Derpienski

Caroline Derpienski wzbudza w mediach olbrzymie kontrowersje. Każda jej wypowiedź spotyka się z krytyką. Ostatnio internauci zarzucili jej hipokryzję. Celebrytka z pogardą potraktowała niedawno Julię Wieniawę. Swoją nieobecność na głośnej premierze filmu “Barbie” wytłumaczyła tym, że nie chciała skraść show polskim gwiazdom. – Daję błyszczeć wszystkim polskim celebrities […] Ale naprawdę, jakby te wszystkie Wieniawy się czuły, gdybym po prostu skradła całe show i pokazała, kto rządzi w Polsce aktualnie – mówiła Derpienski na Instagramie.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *