Anna sypia z setkami osób rocznie. Wyjawiła najdziwniejsze fantazje mężczyzn

Annie Knight uznawana jest za najbardziej aktywną seksualnie kobietę w Australii. Aktorka z erotycznego serwisu Only Fans przyznała się, że sypia aż z 300 osobami w ciągu roku! Annie zdradziła też najdziwniejsze prośby mężczyzn. Niektórzy piszą do Annie Knight wręcz scenariusze spotkań!

Annie Knight, która jest jedną z gwiazd serwisu dla dorosłych, ujawniła ostatnio, z jakimi prośbami się spotyka.

Oferował jej za to 500 dolarów

Annie pojawiła się w tym tygodniu w programie “The Kyle and Jackie O Show”, w którym bez żenady przyznała, że spała z 300 mężczyznami i kobietami w ciągu jednego roku.

— Chcę spróbować wszystkiego — powiedziała, potwierdzając, że robi “prawie wszystko” na swoim koncie OnlyFans.

Annie opowiedziała też o najbardziej szalonych i perwersyjnych pomysłach ze strony mężczyzn.

— Najbardziej szaloną prośbą, jaką kiedykolwiek otrzymałam, był trzystronicowy esej przypominający scenariusz napisany dokładnie wersami, które musiałem przeczytać – opowiedziała 26-latka, dodając: — Sfilmowanie tego wszystkiego zajęłoby mi prawdopodobnie trzy godziny, ponieważ było tak szczegółowe.

Scenariusz przesłany Annie opowiadał o tym, że jest ona żoną najlepszego przyjaciela mężczyzny, który chciał się z nią spotkać i o tym, że on przychodzi, aby jej w czymś pomóc, a w tym czasie nie ma w domu najlepszego przyjaciela.

Annie stwierdziła, że “nie osądzała” mężczyzny za to, że chciał, by odegrała jego niezwykle specyficzną fantazję, ale ostatecznie musiała odmówić, ponieważ scenariusz był zbyt szczegółowy.

— Nie jestem aż tak dobrą aktorką – powiedziała, przyznając, że mężczyzna zaoferował jej za to 500 dolarów.

Annie Knight zrobiła to nawet w restauracji

W innym filmie zamieszczonym na swoim profilu w mediach społecznościowych celebrytka zdradziła kolejną dziwaczną prośbę.

— Po prostu musiałam nakręcić film, na którym budzę się udając, że jestem mężczyzną, który właśnie obudził się w ciele kobiety – opowiadała.

Annie przyznała się, że jednego dnia przespała się z pięcioma różnymi osobami, wyjaśniając, że znajduje mężczyzn w aplikacjach randkowych, a także ma listę “stałych”, z którymi się bawi.

— Po tym czuję się wzmocniona – powiedziała. — Seks sprawia, że czuję się dobrze. Ma sprawić, że poczujesz się dobrze.

Annie Knight chwaliła się także seksem “pod stołem w restauracji” podczas randki.

— Skończyliśmy obiad i zabraliśmy się za deser — przyznała.

Powiedziała też, że czasami, kiedy jest w miejscu publicznym “nie może się doczekać” seksu i musi zaciągnąć kochanka do łazienki, żeby się nim zająć.

@annieknight78 I might need another break lol #52dates #52datesin52weeks #52dateschallenge #dating #hinge #tinder #relationship #fyp ♬ original sound – Annie Knight

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *