Pani Agata zamówiła catering od Małgorzaty Rozenek. Takiej recenzji nikt się nie spodziewał. “Fujka!”

Małgorzata Rozenek musi się teraz zmierzyć z niepochlebną opinią na temat cateringu dietetycznego. Jedna zużytkowniczek mediów społecznościowych przetestowała dietę w pudełkach autorstwa Rozenek. Niestety, na próżno było szukać w tej recenzji jakichś pozytywów. Jeśli one nawet były, to szybko zostały przykryte negatywnymi odczuciami.

Znani i lubiani lubią pomnażać swój majątek na różnych płaszczyznach. Nie inaczej postępuje Małgorzata Rozenek, która oprócz występów w telewizji i współprac na Instagramie, ma także firmę z ubraniami Mrs. Drama oraz catering dietetyczny MRM Foods, który ostatnio zaliczył niemałą wpadkę. Tiktokerka zamówiła dietę w pudełkach i nie kryła rozczarowania tym, co ujrzała.

Małgorzata Rozenek i jej catering w pudełkach

Tiktokerka Agata zamówiła catering dietetyczny MRM Foods składający się ze śniadania, obiadu i podwieczorku. Niestety, użytkowniczka TikToka poskarżyła się na nieświeżość posiłków i słabą jakość dań.

Obiad to fujka. Nienawidzę, jak jem kurczaka i trafiam na te włókniste skrzydła. Sos był mocno przesolony. No i muszę wam przyznać, że uwielbiam buraki, ale nie te z posmakiem ziemi. Mam nadzieję, że był to chociaż czarnoziem.

— podkreśliła tiktokerka Agata.

@wyzszy_instytut_smaku Testuję catering od Małgorzaty Rozenek – Majdan #dietapudełkowa #cateringdietetyczny #warszawa ♬ dźwięk oryginalny – AGATESTUJE_

Do czego porównała makaron od Rozenek?

Następnie użytkowniczka TikToka wzięła się za pudełko z kolacją, ponieważ chciała czymś przełamać smak obiadu. Niestety, tutaj także nie podzieliła się pozytywnymi odczuciami. Miała wiele do zarzucenia daniu, którego spróbowała.

Nie dałam rady dokończyć tego dania i zjadłam kolację na obiad, czyli makaron przypominający smakiem makaron, który podają linie lotnicze na rejsach

— podkreśliła tiktokerka Agata. Kobieta odradziła swoim obserwatorom zakup diety w pudełkach od Małgorzaty Rozenek.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *