Fabianek skatowany tłuczkiem. Więźniowie sami wymierzyli sprawiedliwość rodzicom grozy. Urządzili im za kratami piekło

Miał roztrzaskaną czaszkę, złamane kości, siniaki na całym ciele. 4-letni Fabianek przed śmiercią miał przejść prawdziwe piekło i to z rąk tych, którzy powinni zapewnić mu miłość i bezpieczeństwo. Według śledczych finalnym aktem wieńczącym okrucieństwo ojczyma Daniela G. wobec chłopca było skatowanie go tłuczkiem do mięsa. Zarówno mama Fabianka, jak i jej partner, siedzą teraz w więzieniach w Niemczech. Jak donosi “Bild”, współosadzeni postanowili na własną rękę wymierzyć im sprawiedliwość. Rodzice grozy za kratami mają przechodzić gehennę.

Śmierć 4-letniego Fabianka w połowie stycznia wstrząsnęła mieszkańcami Polski i Niemiec. Chłopiec, który razem z matką Małgorzatą W., jej partnerem Danielem G. i 6-letnią siostrą mieszkał w Barsinghausen za naszą zachodnią granicą, zmarł po potwornych męczarniach, jakie miał zgotować mu ojczym.

Niemcy. 4-letni Fabianek zginął okrutną śmiercią. Ojczym miał zgotować mu piekło

Choć matka 4-latka tłumaczyła śledczym, że dziecko spadło ze schodów, sekcja zwłok szybko zadała kłam jej zeznaniom. Biegli potwierdzili, że doszło do zamordowania Fabianka. Na jego ciele ujawniono potworne obrażenia — sine rączki i nóżki, roztrzaskaną czaszkę, złamaną szczękę i wybity ząb. Jako narzędzie zbrodni wskazano tłuczek do mięsa.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *