Kolejne zwolnienia w TVN! Tych prowadzących nie zobaczymy już w popularnym programie

Ciąg dalszy wielkich zmian w TVN. Najpierw widzów zaskoczyła wiadomość, że z “Dzień Dobry TVN” pożegna się aż pięciu prowadzących. Teraz stacja zdecydowała się na zmiany w innym popularnym programie. Z niego również jesienią znikną gospodarze. Rewolucja dotknęła program interwencyjny “Uwaga!”.

W “Dzień Dobry TVN” nie zobaczymy już Agnieszki Woźniak-Starak, Małgorzaty Rozenek, Małgorzaty Ohme, Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika. Teraz z “Uwagą!” żegna się dwóch głównych prowadzących.

Poważne zmiany w “Uwadze!”

Stacja TVN oficjalnie pożegnała Zbigniewa Łuczyńskiego i Tomasza Kubata na oficjalnym profilu kanału na Facebooku. Do ekipy “Uwagi!” dołącza natomiast Daria Górka.

“Chcieliśmy bardzo podziękować Zbigniewowi Łuczyńskiemu oraz Tomaszowi Kubatowi za wieloletnią współpracę, oddanie i zaangażowanie. Za to, że wszyscy mogliśmy czerpać z ich wiedzy i dziennikarskiego doświadczenia. Zdobyli zaufanie widzów, spotykali się z nimi, rozmawiali, nieśli pomoc i dawali nadzieję. Zawsze profesjonalnie, z sercem i życzliwością. Nasze drogi rozchodzą się, ale wierzymy, że czekają na Was dalsze sukcesy zawodowe” — czytamy w oświadczeniu.

W dalszej części informacji ekipa programu wyjaśnia, że jesienią program wróci w nowej formule i wraz z Ryszardem Cebulą “będzie relacjonować ważne społecznie sprawy”. Do ekipy dołączy także Daria Górka, “pierwsza kobieta w roli prowadzącej program »Uwaga!«”.

Rolę gospodarza programu z pracą reporterską w terenie łączyć będą także dotychczasowi reporterzy Tomasz Patora i Jakub Dreczka.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *