Założył chustkę i naprawdę to zrobił! Gdy go zobaczyli, reakcja mogła być tylko jedna

Wyjątkową fantazją wykazał się złodziej, który włamał się do witryny chłodzącej przy ulicy Rybnickiej w Jastrzębiu-Zdroju (woj. śląskie). Mężczyzna założył na głowę chustę w panterkę i w tak nietypowej “stylizacji” ukradł napoje na kwotę ponad 1 tys. 140 zł. Złodzieja uchwyciły kamery monitoringu, a jego zdjęcia rozbawiły nawet policjantów. Rozpoznajecie go?

Trudno powstrzymać się od śmiechu, patrząc na zdjęcia opublikowane przez policjantów z Jastrzębia-Zdroju. Mundurowi poszukują mężczyzny, który dokonał włamania i kradzieży w fantazyjnym przebraniu. Pech chciał, że uchwyciły go kamery monitoringu.

Zdjęcia złodzieja rozbawiły zarówno policjantów, jak i internautów.

Jastrzębie-Zdrój. Policja szuka tego złodzieja. Rozpoznajesz go?

— Z ustaleń śledczych wynika, że 8 czerwca 2023 r. około godziny 23:30, nieznany mężczyzna po włamaniu do jednej z witryn chłodzących przy ulicy Rybnickiej w Jastrzębiu-Zdroju, ukradł napoje na kwotę ponad 1140 złotych. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o kradzież — przekazała Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Czy chusta w panterkę też została skradziona? Tego nie wiadomo. Pewne jest jednak, że jastrzębscy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

“Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 47 85 542 86.” — czytamy w policyjnym komunikacie.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *