Na widok strażniczek miejskich połknęła skręta. Po chwili z jej torebki wysypało się…

Było przed południem, gdy strażniczki miejskie patrolowały okolice Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Nagle zaczął się do nich zbliżać mężczyzna, który po chwili przedstawił się jako taksówkach i wskazał funkcjonariuszkom swoją niedawną pasażerkę. Twierdził, że w jego aucie przygotowywała ona… skręta!

Nietypowa sytuacja miała miejsce 25 lipca 2023 r. około godziny 11. Jak informuje warszawska Straż Miejska na swojej stronie, funkcjonariuszki akurat prowadziły patrol w okolicach PKiN, gdy zbliżył się do nich mężczyzna. Przedstawił się jako kierowca taksówki i poinformował funkcjonariuszki o sytuacji, która miała miejsca zaledwie chwilę wcześniej. Otóż wedle jego słów, przewoził on młodą kobietę, która, siedząc w jego aucie, zajmowała się skręcaniem z roślinnego suszu tak zwanego “blanta”.

Mężczyzna powiedział funkcjonariuszkom, która to dokładnie kobieta. 21-latka akurat szła w stronę stacji metra Centrum. Strażniczki miejskie ruszyły za nią. Gdy się zbliżały, kobieta próbowała akurat przypalić skręta. Nie zdążyła tego zrobić. Na widok kobiet w mundurach… połknęła skręconego papierosa!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *