Jarosław Jakimowicz wraca do mediów? Opublikował długie oświadczenie

Jarosław Jakimowicz stracił pracę w TVP, ale już pochwalił się, że dostał “nieprawdopodobną propozycję”. O wszystkim opowiedział przed kamerami. Tym razem jednak nie w TVP Info, gdzie do niedawna prowadził program “W Kontrze”, ale w mediach społecznościowych. Mocno podkreślił przy tym, że nadal będzie bronić wartości katolickich.

Były współpracownik TVP ma ostatnio ciężki okres. Stracił pracę w programie TVP Info “W kontrze”, a nawet odebrano mu przepustkę uprawniającą do wejścia do budynków stacji. Jarosław Jakimowicz został też prawomocnie skazany.

Jarosław Jakimowicz: dostałem nieprawdopodobną propozycję

Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał wyrok sądu niższej instancji, w wyniku czego były prezenter telewizji publicznej ma zapłacić 10 tys. zł grzywny oraz 5 tys. zł nawiązki za słowa zniesławiające członków KOD-u, które wygłosił w programie “Jedziemy!”. Jakimowicz będzie musiał też ponieść koszty procesu. Były gwiazdor TVP ma już jednak plany na przyszłość, z których bardzo się cieszy.

“Pełen rozczarowań kto moim wrogiem a kto kompanem jak mówią słowa piosenki w #reset, ale szczęśliwy. I dobrze. Dostałem nieprawdopodobną propozycję” — pochwalił się Jamimowicz na nagraniu zamieszczonym na Instagramie.

Prezenter odniósł się też do innej kwestii.

“Najczęściej zadawane pytanie, które słyszałem ostatnio to: ALE JAK TO? TWOI CIEBIE WYKOŃCZYLI? Odpowiadam. Ci nie są moi. Ja jestem Polakiem. Moja narodowość jest polska. Moje wartości to wartości chrześcijańskie. Moja “prawicowość” i wartości nie są na pokaz czy dla pieniędzy” — przekonuje Jakimowicz (pisownia cytatów oryginalna — przyp. red).

Jakimowicz będzie bronił wartości

Były gwiazdor TVP wspomina także o “chorych ideologiach” LGBT, które “arcybiskup Jędraszewski nazwa zarazą”. Mówi też wprost o swoich sympatiach politycznych. Jak się okazuje, Jakimowicz uznaniem darzy partię Zbigniewa Ziobry.

“Najbliżej mi było zawsze do Solidarnej Polski, dziś Suwerennej Polski. Chyba jasne jest wszystko? Nie trzeba być po politologii, żeby zrozumieć, co się dzieje” — pisze na Instagramie.

Przed kamerami zapewnia o swoich wartościach, których będzie zawsze bronił.

— Będę bronił Kościoła, wartości chrześcijańskich, wiary, tradycji, Polski. Jestem Polakiem, zawsze w klapie nosiłem biało-czerwoną flagę, żadnej innej. […] To są polskie media, w których tutaj jestem. Tak więc za chwilę do zobaczenia — zapowiada Jarosław Jakimowicz.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *