Cichopek i Kurzajewski pławią się w luksusach na wakacjach. Doba w hotelu kosztuje jak za zboże!

Katarzyna Cichopek wybrała się z Maciejem Kurzajewskim na zasłużony urlop. Aktorka i prezenter nie ujawnili, gdzie dokładnie wypoczywają. Jeden z portali ustalił, że chodzi o ulubiony wakacyjny kierunek Polaków. Dotarł też do cen za noclegi w luksusowym hotelu. Złapiecie się za głowy, kiedy dowiecie się, ile trzeba zapłacić za dobę!

Cichopek wraz z Kurzajewskim pojechała nad Morze Śródziemne. Ciekawscy fani mogą śledzić ich poczynania w mediach społecznościowych. Zakochani zabrali ze sobą dzieci gwiazdy “M jak miłość” z poprzedniego związku.

Cichopek i Kurzajewski w Turcji. Cena za nocleg w hotelu zwala z nóg

Z profilu Kasi Cichopek na Instagramie mogliśmy się dowiedzieć, że jej urlop to nie tylko łapanie promieni słońca na tureckiej plaży. Wraz ze swoim partnerem i pociechami zdecydowali się na aktywny wypoczynek. Poszli na wspólne nurkowanie. Ukochana Kurzajewskiego była tym podekscytowana! Nie zapomniała o tym wspomnieć w swoich mediach społecznościowych.

Gwiazdy nie zapomniały zrelacjonować nurkowania w sieci.

Miałam niesamowitą przygodę z rodzinnym nurkowaniem! To był mój pierwszy raz w Morzu Śródziemnym i nie mogłam się doczekać, aby odkryć jego podwodne piękno”

— relacjonowała na Instagramie.

Katarzyna Cichopek podczas nurkowania w Turcji.Pudelek.pl ustalił, że gwiazdy TVP nocują w pięciogwiazdkowym hotelu w miejscowości Alanya. Doba w nim kosztuje za cztery osoby aż 2 tys. zł! Do dyspozycji mają nie tylko luksusowe wnętrza, ale i prywatną plażę. A do tego wszystkiego mogą podziwiać z okien Morze Śródziemnomorskie.Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podczas wakacji w Turcji.

Maciej Kurzajewski zabrał Katarzynę Cichopek z dziećmi do pięciogwiazdkowego hotelu w Turcji. Takie podają tam posiłki

“Fakt” sprawdził ofertę hotelu. Goście mogą korzystać z m.in. centrum fitness (z m.in. bieżniami i rowerkami stacjonarnymi) oraz krytego basenu o powierzchni 156 m² i głębokości 140 cm. W strefie wellness & SPA znajduje się łaźnia turecka, sauna, łaźnia parowa oraz gabinety, w których specjaliści przeprowadzają różne rodzaje masaży. Z części zabiegów można korzystać na powietrzu.

Prezenterka "Pytania na śniadanie" cieszy się wakacjami.

Goście tureckiego hotelu, w którym nocuje Cichopek z Kurzajewskim, mają bufet w formie all inclusive. Posiłki są podawane o 5 różnych porach dnia w 4 do nawet 6 lokalizacji w hotelu. Można je spożywać na świeżym powietrzu. Poza tym w hotelu znajduje się restauracja. Serwowane są tam dania kuchni osmańskiej i dalekowschodniej. W karcie dań nie brakuje m.in. owoców morza określanych na stronie jako “pozycja obowiązkowa”.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *