Przerażający wpis Hanny Lis. “Złamałam obie ręce”

Hanna Lis zaniepokoiła swoich fanów na Instagramie. Dziennikarka przekazała niepokojące wieści dotyczące swojego zdrowia. Ujawniła, że ma złamane obie ręce, pęknięte żebro i uraz kolana. “Bywało lepiej” – podsumowała Hanna Lis.

Hanna Lis opublikowała w mediach społecznościowych niepokojący wpis. Poinformowała swoich fanów, że niestety w najbliższym czasie będzie się musiała skupić na swoim zdrowiu.

Hanna Lis uległa wypadkowi

Z wpisu Hanny Lis wynika, że dziennikarka uległa poważnemu wypadkowi, w wyniku którego poważnie się poturbowała.

“Kochani moi. Dostałam i nadal dostaję od was mnóstwo wiadomości związanych z moim ostatnim postem. Wiele bardzo osobistych, wręcz intymnych, poruszających. Chciałabym odpisać na wszystkie, ale wybaczcie, niestety, nie mogę. Złamałam obie ręce, do tego pęknięte żebro i uraz kolana. Bywało lepiej…” — napisała Lis na InstaStory.

Dziennikarka zapowiedziała, że przed wypadkiem przygotowała dla swoich fanów nagranie kulinarne, które niebawem opublikuje na swoim profilu na Instagramie.

Hanna Lis podziękowała lekarzowi

Dziennikarka zakończyła swój wpis apelem do swoich fanów. “Jakiś czas mnie tu nie będzie, ale wrzucę wam niebawem reelsa z Lisową do garów, który nagrałam dla was przedwczoraj. Buziaki i uważajcie na siebie!” — napisała.

W kolejnym InstaStory podziękowała lekarzowi ortopedzie, który dzień wcześniej zajął się jej obrażeniami. “Przy okazji podziękowania dla najlepszego ortopedy pod słońcem, doktora Łukasza Nagraby, który mnie wczoraj reperował. Dzięki doktorze!” — napisała Hanna Lis na InstaStory.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *