Afera o strój 2-latki na basenie. Ratownik uznał, że jest niestosowny

Czego możemy się spodziewać, idąc z dwuletnim dzieckiem na basen? Z pewnością nie tego, że jego ciało uznane zostanie za “nieprzyzwoite”. Niestety takie sytuacje są powszechne, a o jednej z nich postanowiła opowiedzieć pewna użytkowniczka Instagrama, którą oburzyło zachowanie ratownika.

Podwójne standardy dotyczące eksponowania piersi są znane, ale coraz częściej dotyczą także dzieci. Podczas gdy widok chłopca bez koszulki nie budzi niczyich zastrzeżeń, kilkuletnia dziewczynka bez górnej części stroju już tak. Przekonała się o tym pewna kobieta, która wybrała się z dwuletnią córką na basen. Dziecko miało na sobie jedynie majtki kąpielowe, co spotkało się z dezaprobatą ratownika.

Sytuację przedstawiła na swoim profilu Katie Surino, którą śledzi na Instagramie niemal 1 mln obserwujących. Kobieta często podejmuje tam tematy dotyczące cielesności i standardów piękna.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *