Szpak wije się z nagim torsem przed lustrem. Kciukiem pieści sutek w takt muzyki Vivaldiego

Michał Szpak kocha prowokować, zwłaszcza swoimi kreacjami scenicznymi. Dba o wizerunek ekscentryka wyzwolonego z gorsetu staromodnej, konserwatywnej obyczajowości. Jego sposób bycia jest oryginalny. W tym jak śpiewa, czy nawet tylko gestykuluje jest dużo emocji. Ostatnio znów zaserwował fanom sporą dawkę egzaltacji. Tym razem przygotował im taneczną niespodziankę na Instagramie. Pokazał filmik, na którym wije się w seksownych, kocich ruchach przed lustrem.

Szpak uwielbia prowokacyjne stylizacje. Pióra, koronki, ostry makijaż czy długie tipsy to charakterystyczne elementy jego scenicznego emploi. Michał ma długie, pięknie kręcone włosy, co doceniła już też branża reklamowa. Wokalista został bowiem ambasadorem znanej marki szamponów i odżywek.

“Moje włosy są moją siłą, jak u Samsona, pozwalają mi czuć się sobą. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy obejrzą spot reklamowy z moim udziałem, dostrzegą, że porusza on ważny temat. To jest bardzo istotna kampania, która opowiada o czymś, z czym borykam się całe życie. Trzeba mieć siłę, aby być innym, ale warto” — powiedział kiedyś wokalista.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *