Tak wozi się po mieście syn Edyty Górniak. Szpan to mało powiedziane

Cała Polska zna go, jako ukochanego syna Edyty Górniak, nic więc dziwnego, że 19-letni obecnie Allan Krupa walczy o bardziej niepokorny wizerunek. Nie rozstaje się z niszczącym jego zdrowie papierosem, a ostatnio po zrobieniu prawa jazdy zaczął wozić się po mieście, wybitnie drogim autem. Jest czego zazdrościć?

Edyta Górniak od kilku dekad jest jedną z najlepiej zarabiających artystek w Polsce, więc gdy jej syn dorósł, od razu się zorientował, że pójście w ślady mamy jest jedną z najlepszych dróg, jakie może w życiu wybrać. Przynajmniej pod względem finansowym.

Allan Krupa zaczął świetnie zarabiać

Allan Krupa tak samo jak Edyta Górniak zajmuje się więc muzyką. Nastolatek realizuje się jako DJ, producent muzyczny i raper.

Jeden z portali ustalił, jakie stawki ma początkujący muzyk. Zwalają z nóg! Za dwie godziny pracy syn słynnej piosenkarki bierze podobno aż 7 tys. zł.

Ale to nie wszystko. Pociecha piosenkarki sprzedaje swoje bity w internecie. Na stronie beatstars.com dostępnych jest 21 różnych nagrań. Ich cena jest zależna od formatu pliku. Za mp3 z twórczością Krupy zapłacimy 39,99 dol. To w przeliczeniu na złotówki, po kursie ze środy 20 lipca br., daje 158,58 zł/nagranie.

Allan Krupa wozi się po mieście drogim autem

Niedawno Allan zrobił prawo jazdy i jak na początkującego rapera przystało, zaczął wozić się po mieście drogim i szybkim autem. Jego samochód znanej niemieckiej marki jest wart kilkaset tysięcy złotych.

Niestety podczas swoich wypadów na miasto, 19-letni Allan nie rozstaje się z papierosem. Ten okropny nałóg niszczy jego zdrowie już od kilku lat. I nawet jego sławna mama jest bezradna. Edyta Górniak tłumaczy, że musi cierpliwie czekać, aż jej syn sam zrozumie, że psuje swoje zdrowie. “Nie wiem kiedy, nie wiem jak i po co dorósł, i po co pali fajki, ale smaży niezłe bity. I to jest ok…” – pisała w mediach społecznościowych Górniak.

Temat “buntu” i nałogu Allanka postanowiła nieco rozwinąć w rozmowie z “Faktem”. – Allan dość łagodnie przechodzi tzw. okres buntu. Wszyscy mnie przestrzegali, że teraz najtrudniejsze przede mną. Czekałam na to. Poza komplikacjami papierosowymi, które się pojawiły dosyć wcześnie, to muszę powiedzieć, że naprawdę dobre dziecko. Nie robił abstrakcyjnych rzeczy, a jeśli zrobił, to mi się przyznał po kilku latach – powiedziała nam kilka miesięcy temu piosenkarka.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *