Daria Górska od dwóch lat nie goli nóg. Tiktokerka wyznała, co spotkało ją w pociągu

Tiktokerka Daria Górska dwa lata temu przestała golić nogi. Kobieta mówi o tym otwarcie. Nie rozumie jednak, dlaczego w XXI w. widok owłosionych nóg, szokuje ludzi. Tiktokerka opowiedziała, co przydarzyło się jej w pociągu. Jej film obejrzało blisko 4 mln osób.

Daria Górska jest popularną Tiktokerką. Jej profil obserwuje ponad 150 tys. osób. Kobieta jest instruktorką jazdy na wrotkach. Na co dzień dzieli się z fanami nagraniami, na których pokazuje m.in. różne akrobacje, wykonywane na wrotkach.

Daria Górska opowiedziała, co spotkało ją w pociągu

Ostatnio jednak opublikowała na TikToku filmik, w którym opowiedziała, co przytrafiło jej się w pociągu. Nagranie zobaczyło już blisko 4 mln osób. Daria nie spodziewała się, że jej historia zainteresuje aż tak wielu internautów.

Tiktokerka powiedziała na filmie, że od ok. dwóch lat nie goli włosów na nogach. Okazało się, że wygląd jej nóg wzbudził olbrzymie emocje u jednej z pasażerek pociągu, którym podróżowała influencerka.

@gorskadaria Kultura osobista ludzi mnie przeraża 🥲 #storytime ♬ dźwięk oryginalny – Daria Górska

– Nie golę włosów na nogach od jakichś dwóch lat i z tego powodu spotykały mnie różne, “ciekawe” sytuacje – powiedziała na wstępie Daria, po czym przeszła do opowiadania, o tym, co ostatnio spotkało ją w pociągu. – Siedziałam sobie spokojnie w pociągu. Cały czas miałam słuchawki na uszach. […] Obok mnie siedziała parka, która dopiero co się poznała. […] I w którymś momencie ta laska dość głośno skomentowała: “Jezu, ja to bym w takich nogach nigdy z domu nie wyszła!” — relacjonowała Tiktokerka.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *