Nie żyje 23-letnia gwiazda sieci. Media piszą o “tajemniczej chorobie”

Nie żyje Yuriby Gomez. Pochodząca z Gwatemali influencerka miała zaledwie 23 lata. Gwiazda sieci niespodziewanie trafiła do szpitala i nikt nie przypuszczał, że już nigdy z niego nie wyjdzie. Lokalne media wspominają o “tajemniczej chorobie”, na którą cierpiała Yuriby.

Pochodząca z Gwatemali Yuriby Gomez była influencerką. Jej profil na Instagramie obserwowało blisko 100 tys. osób, a na Tiktoku zgromadziła ponad 11 tys. fanów. 23-latka chętnie dzieliła się z internautami swoim życiem prywatnym. Pokazywała m.in., jak spędza czas z ukochanym.

@yuribygomez

Un amor verdadero, jamás se olvida.✨

♬ sonido original – Valchi

Pod koniec lipca 23-latka niespodziewanie trafiła do szpitala. Jej objawy były bardzo niepokojące. Po kilku dniach hospitalizacji kobieta zmarła. Przyczyny jej śmierci nie są znane. W lokalnych mediach mówi się natomiast o “tajemniczej chorobie”.

23-letnia influencerka nie żyje

Yuriby Gomez trafiła do szpitala 22 lipca. Lekarze robili wszystko, co było w ich mocy, aby jej pomóc. Niestety nie udało się. 26 lipca influencerka zmarła.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yuriby Gómez (@yuribygomez)

Przyczyna śmierci młodej kobiety nie jest znana. Yuriby trafiła do szpitala nagle. Nikt się nie spodziewał, że już z niego nie wyjdzie. Jej rodzina wspomniała natomiast, że w przeszłości kobieta miała problemy ze zdrowiem.

Z niesprawdzonych informacji lokalnych mediów wynika, że Yuriby cierpiała na “tajemniczą chorobę”, a lekarze nie zdołali postawić diagnozy. Przed śmiercią rodzina 23-latki prosiła o oddawanie krwi.

Bliscy żegnają Yuriby Gomez

Po śmierci Yuriby w sieci zaroiło się od kondolencji. Pojawiły się też wpisy od najbliższej rodziny 23-latki. “Nie mogę sobie poradzić z tak wielkim bólem. Zawsze byłyśmy razem […] Miałaś tak wiele marzeń” — napisała w mediach społecznościowych jej ciotka, modelka i influencerka z Gwatemali. W pożegnalnym wpisie Kimberly Flores wspomniała także o tym, że Yuriby miała wiele planów na przyszłość i ciężko pracowała, walcząc o swoje marzenia.

Dodała także zdjęcie 23-latki z jej ślubu z mężem, Edwinem Luną, meksykańskim piosenkarzem. “Jak to możliwe, że cztery lata temu miał miejsce najszczęśliwszy dzień w moim życiu? A dzisiejszy dzień jest najsmutniejszym. Ten ból jest nie do opisania” — napisała kobieta na Instagramie.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *