23-letni Dominik przepadł bez śladu. Rodzina zaalarmowała policję! Ślad urywa się w Holandii

Dominik Niedźwiecki ma 23 lata. Ponad rok temu wyjechał do Holandii za pracą. Niedługo po tym słuch po nim zaginął. Mężczyzna nie wrócił do mieszkania za granicą, rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu. Teraz wszczęła poszukiwania również policja z Ostrołęki, bo mężczyzna pochodzi z tego powiatu. Co się stało z Dominikiem?

Ta sprawa jest wyjątkowo tajemnicza. Dominik Niedźwiecki wyjechał do Holandii w celach zarobkowych. Po pewnym czasie przestał kontaktować się z rodziną. Nie wrócił też do swojego miejsca zamieszkania w Holandii ani w Polsce. Nie wiadomo, co się z nim stało. Policja w Ostrołęce zaalarmowana przez rodzinę 23-latka wszczęła poszukiwania młodego mężczyzny. Na razie nie natrafiono jednak na żaden ślad.

Dominik ma 180 cm wzrostu, jest szczupły, ma krótkie blond włosy i niebieskie oczy. Mężczyzna nie daje znaku życia od roku. Na początku rodzina czekała cierpliwie na jakiś sygnał, ale w końcu zaczęła się niepokoić. Bliscy pomimo prób nie mogli skontaktować się z Dominikiem. W końcu zdesperowani zawiadomili policję i poprosili o pomoc w poszukiwaniach 23-latka.

Rodzina po roku zaalarmowała policję

– Mężczyzna w ostatnim czasie mieszkał na terenie Holandii – przyznaje kom. Tomasz Żerański z komendy policji w Ostrołęce, która wszczęła poszukiwania. – Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat zaginionego, są proszone o pilny kontakt z ostrołęcką policją bądź najbliższą komendą – apeluje kom Żerański.

Chociaż kontakt z Domanikiem urwał się już rok temu, to rodzina nie od razu zaalarmowała policję. Długo czekali na sygnał od 23-latka. Niestety Dominik się z nimi nie skontaktował, nie można się do niego dodzwonić, nie wiadomo, gdzie się znajduje, ani czy żyje. – Na razie nie wiemy, co się stało z mężczyzną – przyznaje w rozmowie z „Faktem” kom. Tomasz Żerański. Mówi, że niektórzy ludzie sami zrywają wszelkie relacje z rodziną, nie chcą mieć kontaktu. Nie wiadomo, jednak czy w tym wypadku również tak jest, czy też zdarzyło się coś złego. Kom. Żerański na tym etapie sprawy nie wyklucza również takiej możliwości.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *